Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Rölantide Stop Ediyor.. F3 Style Plus 1.6 Sedan

Muammer DEMİR

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Etis güncel değil yani öylemi? yani şuan güncelleme görünüyor gidip bu güncellemeleri yaptırsamda görünmeye devam mı edicek ?

Denemedim :) acil kampanyalar mesela silinmemişti . Bunlarda silinmeyebilir.

Dediğimiz gibi site sadece on bilgi servis'e gitmeden bunun hakkında tartışmak biraz havaya gidiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ford focus 1.6 stayl 2011 model arcımda aynı sorun var klima acıkken arac rolantide dururken stop ediyo servise gittim ne yazılım var dediler ne yok dediler acıkcası onlara da sinirlendim ne yapmamızlazım yazılım varmı yok mu veya yazılım sorunu cözüyomu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ford focus 1.6 stayl 2011 model arcımda aynı sorun var klima acıkken arac rolantide dururken stop ediyo servise gittim ne yazılım var dediler ne yok dediler acıkcası onlara da sinirlendim ne yapmamızlazım yazılım varmı yok mu veya yazılım sorunu cözüyomu

Çözebilir, yazılım var evet , eğer yaptırmadıysanız daha önce

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hoşgeldin keşke bir merhaba deseydin önce.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup bey çok teşekkür ediyorum bu güncelleme bilgilerini yaıp servise versem yok diyemezler heralde onlarda görür dimi aksi bişey söylerlese kavga edecam artık

Yok güncelleme falan diyebilirler hazırlık lı ol sen yinede :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.