Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün Yemeği :)

Ahmet A.

Önerilen Mesajlar

yemekler ve mezeler gerçekten süper olmuş arkadaşlar elinize sağlık ,Güneydoğu da(Mardin'de) 5 sene kalmış birisi olarak herkese Güneydoğu  ya gidip oranın yemeklerini yemeyi şiddetle tavsiye ediyorum gerçekten süper yemekleri var çok güzelde misafir ağırlıyorlar :) Güneydoğu nun tek unutamadığım şeyi yemekleri sırf yemekleri için Güneydoğuyu tekrar ziyaret etmek istiyorum :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yemekler ve mezeler gerçekten süper olmuş arkadaşlar elinize sağlık ,Güneydoğu da(Mardin'de) 5 sene kalmış birisi olarak herkese Güneydoğu  ya gidip oranın yemeklerini yemeyi şiddetle tavsiye ediyorum gerçekten süper yemekleri var çok güzelde misafir ağırlıyorlar :) Güneydoğu nun tek unutamadığım şeyi yemekleri sırf yemekleri için Güneydoğuyu tekrar ziyaret etmek istiyorum :)

Aynen abi :) 

Biz 2 sene şırnakta kaldık yılda 2-3 defa izine memlekete giderdik urfa-adana-antep üzerinden. Urfaya ne kadar kaldı diye sorardım babama o zamanlar ufaktım bir urfa kebap yerdik sanki kıtlıktan çıkmış gibi :) Ordan kahramanmaraşa geçerdik yaşar pastanesi vardı dondurmayı da ordan yerdik sırf bu yüzden o izin yolculuklarını hep sevmişimdir. :)

Bir de malatya çıkışında yol üzerinde kayısı satıyorlar yol kenarı tezgahlarda. 1 Poşet yemişimdir bu kadar mı güzel olur süperdi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

İmkanlar kısıtlı Sabri :) kaymak yok... Evde var kabak tatlısı ama öyle kuru kuru önüme gelince yememiştim :D Resmi mesaj çekiyorum şimdi, akşama bu şekilde servis isterim diye :kıhkıh:
Duyguya selamlar :)

Kabak tatlısının nerden geldiğide önemli :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.