Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Ne mi olacak?

Koyunlar meleye meleye istasyonlara doluşacak....

Bu arada kırpılan yünlerinden birilerini ısıtan ve güzel gösteren giysiler yapılacak.

Yani hep olan şeyler olmaya devam...

Yakup yanlış yazmış: Evet ama yetmeeez....

Aaah ah bunu dün okumuş olsaydın ne güzel fotonu çekerdim Opette :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zamların Balyoz davası sonuçları ile eş zamanlı ilanı da ne ilginç bir tesadüf oldu

Neyse toslayacağımız duvar yavaş yavaş uzaktan görünmeye başladı.

Herkeşe iyi şanslar, kalan sağlar bizimdir.

@Mertol, ne yapaydım, yakıt almayıp yanına mı yerleşeydim?

Ayrıca yazdığımla çelişmiyorum, sadece yeterince yakında olmadığın için melemelerimi duymamışsın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Mazot zamlarına bakıyordum"

Pendik’de cipiyle seyir halinde olan sürücü, benzin istasyonu yakınında bariyere çarptı.

Eşi ve iki çocuğuyla birlikte araçtan çıkan sürücü, "Zam gelmiş, mazot fiyatlarına bakarken bariyere çarptım" dedi.

Kaza bugün saat 11,30 sıralarında Pendik D 100 karayolu Ankara istikametinde meydana geldi. BMW marka cipiyle seyir halinde olan Emin C. yol kenarındaki benzin istasyonunda zamlı akaryakıt fiyatlarına bakmak istedi. Bu sırada direksiyon hakimiyetini kaybeden Emin C., bariyerlere çarptı. Kazada cipin ön kısmında büyük hasar meydana gelirken Emin C. ve yanındaki eşi ve iki kız çocuğu şok geçirdi. Olay yerine gelen sağlık ekibi, aileyi sakinleştirmeye çalıştı.

Emin C. kazayla ilgili olarak, "Zam gelmiş, mazot fiyatlarına bakarken bariyere çarptım" diye konuştu. Polis ekipleri kazayla ilgili rapor tutarken Emin C. ve ailesinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tüpe zam geldi diye aygaz bayisine mi dalmak gerekir...yada sigaraya zam geldi tekel bayiine...rakıya zam geldi meyhaneye daldı...bu ne lan....neyin peşindesiniz olumsiz...bu neyin kafası.... :kıhkıh:
buba biz kime dalalım şimdi :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.