Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aux Ve Bluetooth Taki Parazit Sorunu Için Ford Merkezden Gelen Açıklama

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

Bir buçuk aydır beklememe rağmen hala daha geri dönüş yapılmadı bu sorunla ilgili.Bende her hafta tekrar tekrar aradığım gibi bu haftada aradım ve kesinlikle olumlu yada olumsuz bir cevap beklediğimi ilettim bu sefer.30 iş günü süresininde bittiğini kendilerine hatırlattım.Az önce beni bayiden aradılar ve onlara ford un yaptığı açıklamayı ilettiler.Aynen yazıyorum

Bu sorunu ford merkezdede teyid etmişler ve onaylamışlar evet bu bir sorundur diye ama bu sorun birçok araçta olduğu için bu genel sorun sınıfına giriyormuş.Bu durumdada belli bir şikayet sayısına ulaşmadıkça hiç bir şey yapmıyorlarmış.

Ford tan hiç beklemediğim saçma bir açıklama...

Bence bu tarz formlar böyle durumlar içinde var olduğunu göstermeli.Madem şikayet sayısını arttırmadıkça bi şey yapmıyorlar o zaman şimdi destek zamanı arkadaşlar.(çokmu gaza geldim :) )

Aracında bu sorunu tespit eden arkadaşlar çekinmeden şikayetlerini bildirsinler ki bu soruna bir an önce çözüm getirsinler.

Sayıyı tutturalım de adam yerine koysunlar bu konuda şikayeti olanları

Şimdiden herkeze teşekkürler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açık konudan devam etsek ? Ne güzel olur değil mi?

Lütfen konuları dağıtmayalım. Rica ediyorum

Haklısın yakup ama bu durum biraz özel oldu malum herkezin okumasında fayda var eski konuları okumak çoğu insana zor geliyor sende biliyorsun

Yoksa tabiki aynı konudan devam etmektir doğru olan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sallamışlar resmen.

Banada aynen öyle geldi ya çözümünü bulamadılar ki bu zor bir ihtimal bence çözümü biraz masraflı olduğu için yokuşa sürmeye başladılar.

Aslında dertleri buysa neyse parası vereyim dicem ama onuda kabul etmezler :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya benim böyle bir problemim yok ya da fark etmedim.

Eski konuyu da bilmiyorum açıkçası, ilk mesajınızın altına eski konunun linkini eklerseniz hani o konuyu araştırır bahsi geçen problem gibi bir problemin olup olmadığına dikkat ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya benim böyle bir problemim yok ya da fark etmedim.

Eski konuyu da bilmiyorum açıkçası, ilk mesajınızın altına eski konunun linkini eklerseniz hani o konuyu araştırır bahsi geçen problem gibi bir problemin olup olmadığına dikkat ederim.

Tespit etmesi çok kolay aracının aux tuşuna bas sesi 20 lere falan getir dıııııııtttttt diye bir ses duyarsın hatta aracı çalıştır sesi 25 lere çıkar gaza hafif bas bırak direk motordan sesi alır.Turbonun sesine çok benzer ama turbo sesi değil o vinnn vinnn yapan ses.O ses varken teybi kapat direk turbo sesi sandığın sesinde kesileceğini duyacaksın.

Aux bağlantısı varken aux ta cihaz bağlıyken yada bluetooth tan cihaz bağlıyken yada usb den flashdiskle müzik dinlerken de bu sesi duyabilirsiniz.Müzik çalarken elbetteki duyulmuyor(ben bildiğim için duyuyorum o da ayrı :) ) ama şarkı aralarında ve müzikteki es lerde bariz ortaya çıkıyor bu ses.Müzik çalarken zannetmeyin ses yokoldu siz duymasanızda o ses hep orada

Bu arada anlayışı içinde yakup arkadaşımıza teşekkür ederim.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir buçuk aydır beklememe rağmen hala daha geri dönüş yapılmadı bu sorunla ilgili.Bende her hafta tekrar tekrar aradığım gibi bu haftada aradım ve kesinlikle olumlu yada olumsuz bir cevap beklediğimi ilettim bu sefer.30 iş günü süresininde bittiğini kendilerine hatırlattım.Az önce beni bayiden aradılar ve onlara ford un yaptığı açıklamayı ilettiler.Aynen yazıyorum

Bu sorunu ford merkezdede teyid etmişler ve onaylamışlar evet bu bir sorundur diye ama bu sorun birçok araçta olduğu için bu genel sorun sınıfına giriyormuş.Bu durumdada belli bir şikayet sayısına ulaşmadıkça hiç bir şey yapmıyorlarmış.

Ford tan hiç beklemediğim saçma bir açıklama...

Bence bu tarz formlar böyle durumlar içinde var olduğunu göstermeli.Madem şikayet sayısını arttırmadıkça bi şey yapmıyorlar o zaman şimdi destek zamanı arkadaşlar.(çokmu gaza geldim :) )

Aracında bu sorunu tespit eden arkadaşlar çekinmeden şikayetlerini bildirsinler ki bu soruna bir an önce çözüm getirsinler.

Sayıyı tutturalım de adam yerine koysunlar bu konuda şikayeti olanları

Şimdiden herkeze teşekkürler

Otosanın bu tarz yaklaşımı sırf sizin probleminize has bir durum değil,politikaları bu olmuş adamların,şaşırmamak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hımm, o dıtttt dize sesi duyuyorum ben. Ancak bunun problem olabileceği aklımdan bile geçmemişti. :)

Yüksek sesli müzik dinlerken müzik geçişlerinde falan duyuluyor.

Hadi yüklenelim, ama durrrr. Biraz bekleyelim. Bizim tesisatları belki sony ile değiştirirler. Ne dersiniz.

Şaka bi yana bazen gıcık ediyor insanı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hımm, o dıtttt dize sesi duyuyorum ben. Ancak bunun problem olabileceği aklımdan bile geçmemişti. :)

Yüksek sesli müzik dinlerken müzik geçişlerinde falan duyuluyor.

Hadi yüklenelim, ama durrrr. Biraz bekleyelim. Bizim tesisatları belki sony ile değiştirirler. Ne dersiniz.

Şaka bi yana bazen gıcık ediyor insanı.

Öyle bişey yapsınlar bedava 1 ay ford için çalışıcam söz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben ses sistemi yapan arkadaşımı aradım yarına komple ses sistemi değişimini yapıcam benim ford a pek inancım kalmadı.Madem onlar beni başından savıyor saçma bir bahaneyle bende bildiğimi okurum arkadaşlar.Takarım ses sistemimi bakarım keyfime o parazit sesini halledemezsem her duyduğumda anarım ford u :)

Yapım aşamasında fotoğraflarını çekip form a ekliyecem merak eden arkadaşlar varsa incelerler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.