Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aux Ve Bluetooth Taki Parazit Sorunu Için Ford Merkezden Gelen Açıklama

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

Bundan önceki bazı yazılarımda focus un c segmentindeki en kötü ses sistemine sahip araç olduğunu yazmıştım.

Alpere sonuna kadar katılıyorum.x marka olsun ama ses adam gibi olsun.Sony gelsede ses kalitesinde bir fark beklemeyin sonuç olarak kartondan bozma kabinlerle buraya kadar.

Gözlerimle gördüm önceki focus 2 aracımda hatta yarın ses sistemini takarken bizzat fotoğraflarını çekip göstericem size karton kabinleri... :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony ile 2 twet 1 sub center geliyor. Değişirsin arabayı ;) sürücü destekleri de var.. Tam sana göre. Ama avatar koymazsan sana yine satmayacaklar

Bu arada sony geldiğinde sadece titanium donanıma gelicek sanırım.Peki biz style paketli kullanıcılar sony alıp takabilecekmiyiz ve fiyat tahmini nerelerde olur?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada sony geldiğinde sadece titanium donanıma gelicek sanırım.Peki biz style paketli kullanıcılar sony alıp takabilecekmiyiz ve fiyat tahmini nerelerde olur?

Gelince göreceğiz. Tahmin edemem. Ben satmıyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alakası yok sistem ile. Ama dediğiniz gibi olsun. Herkesin yorumuna saygı sonsuz.

10 tane arabayı test ettiniz ..hmmm

Bu taş bana geldi sanırım.Yakup bey :) Bu sorun benim denediğim 10 aracın 10 un da da varsa bütün bozuk focus 3 lerin aynı bayide olması nasıl bir tesadüftür?Hatta ford genel merkezden bu sorunu tespit ettik evet bu hatadır demesi ve kabul etmeside öylesine midir?Peki bu formda diğer bir çok insanın önce bende yok deyip aracına baktıktan sonra aaa bendede varmış demeleri bu parazit sesi onlar dikkat edincemi oluşmuş o parazit sesi ??? :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu taş bana geldi sanırım.Yakup bey :) Bu sorun benim denediğim 10 aracın 10 un da da varsa bütün bozuk focus 3 lerin aynı bayide olması nasıl bir tesadüftür?Hatta ford genel merkezden bu sorunu tespit ettik evet bu hatadır demesi ve kabul etmeside öylesine midir?Peki bu formda diğer bir çok insanın önce bende yok deyip aracına baktıktan sonra aaa bendede varmış bu parazit sesi onlar dikkat edincemi oluşmuş??? :)

Yanlış anladınız, segmenti en kötüsü demek için birşeyleri detaylı incelemek lazım. Böyle Kesin cümleleri söylemek için yeri geliyor günlerce araştırıyoruz. Kolay değil ithamda bulunmak o yüzden 10 diğer markaya baktınız mı dedim sadece .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlış anladınız, segmenti en kötüsü demek için birşeyleri detaylı incelemek lazım. Böyle Kesin cümleleri söylemek için yeri geliyor günlerce araştırıyoruz. Kolay değil ithamda bulunmak o yüzden 10 diğer markaya baktınız mı dedim sadece .

Evet ben bu konudada bilgi sahibiyim en azından kendi aracımı alırken mazda chevrolet astra golf jetta megane c4 i30 fluance juke şu an aklıma gelenler bunlar ama sayarsan 10 ediyor hepsini test ettim herşeyiyle.Ona göre karar verip kararımı her konuda üstün ama ses konusunda en vasat aracı seçtim çünki öyle veya böyle elimde kendi kabinlerim amfim ve sub woofer ım var onları monte edicektim

Sonuçta bodoslama focus almadım :) (bide seat leon vardı yazmayı unutmuşum sayı 11 oldu)

Bu arada dip not:Bu araçların içinde focusun sadece motor olarak geçebildiği markada jetta ve golf tür.Wolsvogen in konforu ve malzeme kalitesi malesef ford un önünde nacizane kendi fikrimdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuzenim lerin birinde golf birinde seat leon var ikisininde müzik sesi focus un baya bir üstü.Hatta komşumun oğlu yeni astra aldı içine bindim müziğin sesini açtım ve o arkadaşa söylediğim şey aynen şuydu bu araca ses sistemi yaparsan vallahi döverim seni dedim :) Bu lafımdan ses kalitesini siz hayal edin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakın o araçların zaten üst donanımında sunulanlar bu. Focus da istisna var ama kaç kere söyledik artık baydı. Burada astra hariç o araçların muadili f2. Onla bakın birde . Benden bukadar yorum. Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gün itibari ile ses sistemimin montajı yapıldı.Ses tam istediğim gibi oldu çok şükür ama şu başımın belası bluetooth taki parazit sesi hala duruyor.Duymamaya çalışsamda bildiğim için şarkı çalarken bile kulağımda o dııııııt sesi.Cd den dinliyorum mecburen ne yapalım araç bize izin vermiyor.Onun istediği şekilde dinliyoruz kendi istediğimiz gibi değil :)

Yaklaşık 15 20 adet foto var ana ünitenin sökülmesi kapıların sökülüp kabinlerim montajı gibi merak eden arkadaşlar yarın modifiye bölümüne konu açıp ses ve görüntü kısmına hem fotoları koyucam hem açıklamalarını yazıcam...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet ben bu konudada bilgi sahibiyim en azından kendi aracımı alırken mazda chevrolet astra golf jetta megane c4 i30 fluance juke şu an aklıma gelenler bunlar ama sayarsan 10 ediyor hepsini test ettim herşeyiyle.Ona göre karar verip kararımı her konuda üstün ama ses konusunda en vasat aracı seçtim çünki öyle veya böyle elimde kendi kabinlerim amfim ve sub woofer ım var onları monte edicektim

Sonuçta bodoslama focus almadım :) (bide seat leon vardı yazmayı unutmuşum sayı 11 oldu)

Bu arada dip not:Bu araçların içinde focusun sadece motor olarak geçebildiği markada jetta ve golf tür.Wolsvogen in konforu ve malzeme kalitesi malesef ford un önünde nacizane kendi fikrimdir.

Detaylı olarak incelediğinizi düşünmüyorum. Çünkü saydığınız araçlardan kalite olarak aşağı değil f3. Ayrıca bugün denedim, benim araçta kesinlikle o dediğiniz cızırtı sesi yok. Ben sizin yorumlarınızı okuyunca hepsinde var sandım. Ayrıca kendi araçlarınızı bence o kadar aşağılamayın. Heryerde bir Golf muhabbeti geçiyor.Golf Bluemotion alan bir arkadaşımla aynı anda aldık araçlarımızı. Yanyana koyup a dan z ye herşeyi karşılaştırdık. Focus 3 Golf e göre çok üstün. Arkadaşım şu an başkalarının gazına gelip Golf aldığı için bin pişman.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Detaylı olarak incelediğinizi düşünmüyorum. Çünkü saydığınız araçlardan kalite olarak aşağı değil f3. Ayrıca bugün denedim, benim araçta kesinlikle o dediğiniz cızırtı sesi yok. Ben sizin yorumlarınızı okuyunca hepsinde var sandım. Ayrıca kendi araçlarınızı bence o kadar aşağılamayın. Heryerde bir Golf muhabbeti geçiyor.Golf Bluemotion alan bir arkadaşımla aynı anda aldık araçlarımızı. Yanyana koyup a dan z ye herşeyi karşılaştırdık. Focus 3 Golf e göre çok üstün. Arkadaşım şu an başkalarının gazına gelip Golf aldığı için bin pişman.

Olur mu canım :D efsane o , ayrıca golf 6 yı f3 ile kıyaslamak da haksızlık onun rakibi F2.5 ikiside ağır makyajlı bir eski kasa çünkü..

2013 Ocak gibi gelecek olan Golf'ü Focus 3 ile kıyaslamak çok daha doğru olacaktır.

Konuya gelecek olursa parazit hepsinde yok, aynen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Size benim önceki yazılarımıda okumanızı tavsiye ederim hatta test bölümüne girin ve 250km detaylı yol testi yazımı okuyun her konuda ford u ne kadar yücelttiğimi görün ben ne görüyorsam onu yazıyorum.Bende iyi olan iyi kötü olansa kötüdür.

Bunu defalarca yazdım ama tekrar yazayım focus tüm rakiplerinden her konuda üstündür ama araç içi müzik siteminde malesef vasatın altındadır.Böyle olmadığını iddaa eden herkez benim gözümde ses ve müzik kulağından yoksundur kimse kusura bakmasın.

Ayriyetten sizin aracınıda böyle bir sorun olmamasına gerçekten sevinin çünki bizzat ford genel merkezinden beni arayıp evet bu bir sorundur bir çok araçtada bu sorun mevcuttur diyerek kabul ettiler.

Hatta showroom daki tüm bluetoohlu araçlarda bu sorunu ben duyduğum gibi bayideki herkezde duyup teyid etti

Hatta hatta bu gün sanırım formun moderatörlerinden Baran bey ziyaretime geldi saolsun ve o sesi onada dinlettim onada sorabilirsiniz.Daha ne diyim neredeyse yalancıya çıkaracaklar adımı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.