Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aux Ve Bluetooth Taki Parazit Sorunu Için Ford Merkezden Gelen Açıklama

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

Merakla bekliyoruz.

Sesi açtım ve motor sesini aldığına bizzat şahit oldum. Bu nasıl bir şeydir yaa. :D Çok komiğime gitti. :D :D

Ecoboost larda motorun bazı seslerini iç mekana veren sistemin esintisi galiba :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bundan yıllar önce amcam ya 94 yada 95 senesinde 0 kia capital almıştı.Teybinde radyoyu açtığınızda radyodan aynı motor sesini alıyordu.Servise gitmişti 1 hafta içinde halletmişlerdi hatta çoğunda vardı bu sorun.

Ford a bunu yakıştıramadım derken aklımda bu olay vardı arkadaşlar :)

Ve sene 2012 aynı sorun farklı araç 17 sene geçmiş hakikaten helal olsun.Ben bu sorunu bildireli bir buçuk ay oldu ve söylenilen bahaneye bakın şaka gibi yaa

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olur olur öyle deme; hem sadece kendini düşünme camım.

Bana bi faydası olacağını sanmıyorum,gelsin alacak olanlar için güzel bi gelişme ama benim şuan yaşadığım problemi gidermiyor.Serviste hoporlörler kontrol ettiler,denileni iletiyim hoporlör zayıf ve olduğu için cızırtı yapıyomuş ve dolaylı olarakta hoporlörün kalitesizliğinden bahsettiler,ne kadar hoş bi durum dimi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana bi faydası olacağını sanmıyorum,gelsin alacak olanlar için güzel bi gelişme ama benim şuan yaşadığım problemi gidermiyor.Serviste hoporlörler kontrol ettiler,denileni iletiyim hoporlör zayıf ve olduğu için cızırtı yapıyomuş ve dolaylı olarakta hoporlörün kalitesizliğinden bahsettiler,ne kadar hoş bi durum dimi?

Sony ile hoparlör değişmiyor ama.... Yine olacaktır madem öyle. :yeah:

Ama bu konuda ki olay farklı sendeki farklı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony ile hoparlör değişmiyor ama.... Yine olacaktır madem öyle. :yeah:

Ama bu konuda ki olay farklı sendeki farklı..

Yok konu farklı haklısında sonuçta cızırtı diyince biyerden bana dokunuyor,bu arada hoporlör farklıymış bizim focus 2 lerde hoporlör malzemezi bile cızırtıyı pek mahel vermiycek malzemeden imal edilmiş,hoporlör içindeki bizdeki kağıt olandan bahsediyorum.Neyse konuyu dağıtmıyayım fazla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 2 ile kıyaslamıyorum.

F3 sony'li ile kıyaslıyorum.

Ben kıyaslıyorum,sonuçta kalite,kalitesizlik diye irdeleyince aynı kapıya çıkıyor.Bu arada normalde bu sony takıntısını atlatmıştım yine nüks ettirdi bu cızırtılar malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öyle dandik aux girişi koyacaklarına arka kapıya tweeter koysunlar!!!! :ban:

Sony ile 2 twet 1 sub center geliyor. Değişirsin arabayı ;) sürücü destekleri de var.. Tam sana göre. Ama avatar koymazsan sana yine satmayacaklar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben kıyaslıyorum,sonuçta kalite,kalitesizlik diye irdeleyince aynı kapıya çıkıyor.Bu arada normalde bu sony takıntısını atlatmıştım yine nüks ettirdi bu cızırtılar malesef.

Ama hatalı kıyas. Bu zaten bilinen eksiklik ki bu dediğin çözüm yolu değil. Ayrıca buna eksiklik denir mı ? Bence denilmez. Bu sunulmuş yani bilerek alıyoruz. Bu adam Sony opsiyonu neden sunuyor başka yerde ? Böyle düşünelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama hatalı kıyas. Bu zaten bilinen eksiklik ki bu dediğin çözüm yolu değil. Ayrıca buna eksiklik denir mı ? Bence denilmez. Bu sunulmuş yani bilerek alıyoruz. Bu adam Sony opsiyonu neden sunuyor başka yerde ? Böyle düşünelim.

Bu arada Yakup yazdıklarında haklısın,ben sony diye söylüyorum çünkü mevcut olan ve daha öncedende sunulmuştu diye,ben 6-7 seviyelerine çıkartınca sesi başlıyor cızırtı.Beni rahatsız eden bu sony olmasın varsın x marka olsun ama azda olsa keliteli ses işiteyim ,beklentim çok yüksek değil aslında olması gerektiği kadarı bekliyordum,dum,dum dum ..........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada Yakup yazdıklarında haklısın,ben sony diye söylüyorum çünkü mevcut olan ve daha öncedende sunulmuştu diye,ben 6-7 seviyelerine çıkartınca sesi başlıyor cızırtı.Beni rahatsız eden bu sony olmasın varsın x marka olsun ama azda olsa keliteli ses işiteyim ,beklentim çok yüksek değil aslında olması gerektiği kadarı bekliyordum,dum,dum dum ..........

Eğer öyle ise haklisin kimi diyor bu yok kimi diyor ben duymuyorum. F2 veya F1 de bu tür ses duymadım. Eğer hatalı üretim varsa en kötü makyaj zamanı çözülür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.