Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Yıllık Bakımı Için Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kadircan Yılmaz

Soru

merhablr,arkadaşlar focus 3 titanium TDCİ aracımın bu ay sonunda yıllık bakımı var ilk 1 yılda veya 15000 km de getirilmesini istemişlerdi, benim aracım 7500 ' de bakıma götürdüğüm zaman nelere dikkat etmem gerek? tecrübeli olan arkadaşlar yardımcı olabilr mi?, rica etsem, ve biraz geç götürsem biraz daha km yapsam sorun teşkil eder mi teşekkürler.

Kadircan Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

dizel 340 tl felandı en son. (15.000)

Forum üyelerine indirim almak için bir çalışma yapmakta fayda var ozaman.

Ford çalışanlarından üyelerimiz var mesela. Önceliği kendilerine verebiliriz :)

Y.Tunc tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus 2 fiyatları

İki gün önce Başer ile yaptığım görüşmeler neticesinde bana 240 + KDV (280) tl fiyat verdiler. Sanırım bu gayet iyi bir fiyat. Daha da zorlarsam iyi bir netice alabilir miyim bilemiyorum?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus 2 fiyatları

Focus 3 konusunda neden focus 2 fiyatı vereyim ki ? :)

Yönetimde kimsenin ford ile ilişkisi yok neden indirim yapsınlar siteye :) yapmak isteyen buyursun tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şöyle düşünyorum:

Araç alırken bir hayli indirim marjı bulunan bir bayinin haliyle serviste de bir gevşeme payı vardır liste fiiyatları üzerinden.

Tabii bu düşünceden yola çıkarak çingene pazarlığı yapmak da hoşuma gitmiyor.

Ben genelde liste üzerinden özel bir kart veya kuruluş kampanyası yoksa %15 - 20 iskonto alabiliyorum, ama bunun özel bir adı var mı ("iyi müşteri", kurumsal müşteri" vb :)) hiç bir fikrim yok açıkcası.

Bir konu daha var, ki bu da oldukça nazik, yani Ford ile kurumsal ticari ilişkisi olanlardan cevap almak ne kadar mümkün olur bilemiyorum: Garanti dahilindeyken bakımın özel serviste yapılması, ve bunun usulüne uygun belgelenmesi (kullanılan parçalar, yapılan işlem vb.) halinde araç garanti kapsamı dışına çıkar mı?

Detayları hatırlamıyorum ama sanki hukuken çıkmaz diye biliyorum.

Görüşler???

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus 3 konusunda neden focus 2 fiyatı vereyim ki ? :)

Yönetimde kimsenin ford ile ilişkisi yok neden indirim yapsınlar siteye :) yapmak isteyen buyursun tabi.

Focus 2 fiyatlarıyla aynı demek istemiştim . Eksik yazmışım .Özür dilerim.

Yanlış anlaşılma olmuş.

Servisten kazanıyorlarsa parayı elbette bu kadar ford kullanıcısını kendi servislerine çekmek için farkları olmalı diye düşüyorum ondan indirim promosyon vs isteyebiliriz.

280 TL bencede çok iyi fiyat bu arada.

Y.Tunc tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dün Yalova Ford Erdeğer'de ilk 15000 km bakımını yaptırdım. KDV dahil 318 TL'lik bakım için sıkı bir pazarlık sonucu KDV dahil 220 liraya anlaştık. :) Fiyatın bu kadar indirilmiş olmasına kampanya olmasından kaynaklandı. 200 TL'lık harcamalarda 45 TL değerinde ki Hava Filtresi bedava.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

focus 3 benzinli aracımdan bugun sehiriçinde seyir halindeyken çukurlu bir alandan gecerken 2 -3 kere sol arkadan güp güp diye ses geldi bagaj boş olduğu halde sanki arkada boş tüp varmışta devriliormus gbi ses yaptı sebebini bilen arkadaşlar varsa cevap yazarsa sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
focus 3 benzinli için 15 gün sonra yıllık bakım zamanım geldi fiyat bilgisi olan var mı izmirde 3 tane servis var hangisi daha uygun acaba

180 lira civarı gelir. Telefon ile fiyat bilgisi alabilirsiniz.Ekstra sorun olmazsa fiyat fix

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.