Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Yıllık Bakımı Için Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kadircan Yılmaz

Soru

merhablr,arkadaşlar focus 3 titanium TDCİ aracımın bu ay sonunda yıllık bakımı var ilk 1 yılda veya 15000 km de getirilmesini istemişlerdi, benim aracım 7500 ' de bakıma götürdüğüm zaman nelere dikkat etmem gerek? tecrübeli olan arkadaşlar yardımcı olabilr mi?, rica etsem, ve biraz geç götürsem biraz daha km yapsam sorun teşkil eder mi teşekkürler.

Kadircan Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 1

İlk bakımımızı balıkesirde yaptık... 260tl 8 ay taksit... güncelleme yaptık dediler ama etşs te daha gözükmedi..

Bayii etis yüklü laptopunu ne zaman internete bağlarda güncelleme yaparsa o zaman görebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yıllık bakım süresi dolmuş geç getirirseniz garanti dışında bi promlem yaşamassınız abartmassanız tabi.Aracınız garanti kapsamında olduğu için zamanında getirmeniz faydanıza olacaktır,Normal bakım işlemi görür aracınız fitreler ve yağ değişir kontroller yapılır farklı bişey olmaz ,varsa araçla ilgili sıkıntıntılarınızı dile getirirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende yılda 8-10 bin km anca yapıyorum ama bu sefer hem tork ve turbo için hemde psikolojik rahatlık için dizel aldım. :P

Ama bundan sonraki aracım tekrar benzinli olacaktır muhtemelen :) Hatta EB yada TSi türü :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.