Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni C-Max(2011-2012) Hakkında Sorular

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...

focus 3 lerde ayna kapama -açma iptal edilemiyor sanırım, ben bulamadım varsa da c-max ta da olduğunu sanmıyorum .kılavuzda da bunla ilgili birşey bulamadım sadece ayna ayarlama yerindeki düğmeden aynalar kapatılıp açılabiliyor..eğer aynayı kapalı bırakırsanız aracı kilitlemeden önce .sonra tekrar kapıyı açtığınızda aynalar açılmıyor içerdeki düğmeden açana kadar...kışın eğer karlı buzlu günlerde bu düğmeden kapatırsanız aynayı daha sonra araca tekrar bindiğinizde aracın buzu çözüldükten sonra düğmeden açarsınız aynayı .ben böyle yapıyorum eğer ayarı varsa bizde bilelim ben bulamadım vallaha :)

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focus 3 lerde ayna kapama -açma iptal edilemiyor sanırım, ben bulamadım varsa da c-max ta da olduğunu sanmıyorum .kılavuzda da bunla ilgili birşey bulamadım sadece ayna ayarlama yerindeki düğmeden aynalar kapatılıp açılabiliyor..eğer aynayı kapalı bırakırsanız aracı kilitlemeden önce .sonra tekrar kapıyı açtığınızda aynalar açılmıyor içerdeki düğmeden açana kadar...kışın eğer karlı buzlu günlerde bu düğmeden kapatırsanız aynayı daha sonra araca tekrar bindiğinizde aracın buzu çözüldükten sonra düğmeden açarsınız aynayı .ben böyle yapıyorum eğer ayarı varsa bizde bilelim ben bulamadım vallaha :)

Kumanda ile aracı kapattığında onlar kapanmıyor bu özellik vardı, kışın kapatılmaması daha iyi olduğu için.. Olması mantıklı olmaması mantıksız olurdu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eğer bulursan Yakup kardeş bana bilgi verirsen sevinirim :yeah: o kadar kılavuza falan baktım arabayla uğraştım bulamadım :unsure: bence de olmaması mantıksızlık olur .

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.