Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3 Krom Cam çıtası Montajı

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

bende aldım ve aracıma montajını yaptım. ancak 10 gün olmadan iki kapının çıtaları düştü. aracın dış aksamı oldukça zorlu şartları barındırıyor. sıcak soğuk yağmur kar yıkama vs. yapıştırıcı bandın bunları karşılayamayacağı en baştan belli idi. mail attım bant göndermişler. slikon yapmayı düşündüm. ancak çıta yine düşerse bu seferde slikon lastik aksamda yapışır kalır. bu montjajı yapan arkadaşlar bu konuyu nasıl aştı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Benim araçta her yer düzgün yapıştı fakat bu uygulamayı yapan arkadaşlara sormak istediğim bir şey var.Arka kelebek camlarını yapıştırdıktan 1 gün sonra baktım ki açılmaya meyillenmiş bende söktüm ki çıkmak üzereymiş üstündeki kendi bandını söküp evde kullandığım oldukça kuvvetli bir çift taraflı bandımı kullanarak tekrar yapıştırdım şu an sorun yok fakat aklıma takılan şey yıkama sonrasında arka kelebek çıtası arasına su sızıp bu bandına zarar verip tekrar açılmasına sebep olurmu.

Uzun vadade kullanan arkadaşlar yıkama yüzünden çıktığı oldumu hiç ?

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün arabamı yıkadım akşam sonra kontrol ettim sıkıntı yoktu fakat sabah geldim ne göreyim kelebek camındakiler yine açılmışlar hatta arka sol kapıda kenardan açılmış.Sonuç olarak lanet olsun dedim hepsini söktüm.Sökme işi baya bir zahmetli oldu hatta sağ elim bir kaç yerden kesildi.Kan revan içinde söküp mazotla yapıştırıcıların pisliğini temizledim. :) Zaten yaparken bile içime sinmemişti dedim ya çakma titanium olayına karşıyım.

Bir dahada işim olmaz.Keşke hiç kalkışmasaymışım bu işe ne yapalım o paranın çıkacağı varmış :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi çıtalarda yamulma yoksa siyah silikonla yapistir istersen sonra istesen sokemezsin :D

İşte bir ara onu düşündüm fakat daha sonra kararır bozulur sökmek isterim bu seferde sökülmez sökülsede alt kısma zarar verir diye vazgeçtim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün arabamı yıkadım akşam sonra kontrol ettim sıkıntı yoktu fakat sabah geldim ne göreyim kelebek camındakiler yine açılmışlar hatta arka sol kapıda kenardan açılmış.Sonuç olarak lanet olsun dedim hepsini söktüm.Sökme işi baya bir zahmetli oldu hatta sağ elim bir kaç yerden kesildi.Kan revan içinde söküp mazotla yapıştırıcıların pisliğini temizledim. :) Zaten yaparken bile içime sinmemişti dedim ya çakma titanium olayına karşıyım.

Bir dahada işim olmaz.Keşke hiç kalkışmasaymışım bu işe ne yapalım o paranın çıkacağı varmış :)

gecmiş olsun ferhat abi aydın abının gunahından oldu bence :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiç aklımda yoktu bi an boşluğuma geldi beğenmezsem sökerim dedim.

Denemedim demem denedim gördüm.Aslında kelebek camları harici olucak gibiydi ama risk etmek istemedim fazla kurumadan sökeyim dedim.

Nerden aldın?

Forumda karşıyakadan bir arkadaş beyaz aracına yapmıştı; çok şık ve sağlam olmuştu.

Ferhat; iyi niyetle senin için güzel olabilecek bir tavsiyeye bile hemen parlıyorsun hemen savunmaya geçiyorsun.Bu arkadaş ne demek istiyor dur bir dinleyeyim şunu demiyorsun; maalesef.

Beyaz araçta bu çıtalar güzel duruyor; kaliteli markanın kaliteli ekipmanını alırsan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz araçta bu çıtalar güzel duruyor; kaliteli markanın kaliteli ekipmanını alırsan.

Markası kaliteli olandan herkezin taktığından markası omsa.

Yine diyorum beyaz arabada o kadarda güzel durmuyor sana güzel olabilir ama ben beğenmedim.

Geçen gün pederin arabasında gördüm araba e 200 merco ve cam kenarları siyah la beyaz arası parlak metal.Koyu krom diyelim öyle bişey bursam o zaman yaparım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte bir ara onu düşündüm fakat daha sonra kararır bozulur sökmek isterim bu seferde sökülmez sökülsede alt kısma zarar verir diye vazgeçtim

Haklisin abi hiç o acıdan düşünmemiştim :) bu meretin orijinalinde yikarken su sızıyor sonra ordan yavaş yavaş akıp iz yapıyor deli oluyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.