Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3 Krom Cam çıtası Montajı

Önerilen Mesajlar

Forumda karşıyakadan bir arkadaş beyaz aracına yapmıştı; çok şık ve sağlam olmuştu.
Akmlımda başka bir şey var önden arkaya kadar tüm çıtaları dikiz aynalar ile birlikte fakat piano black direkler hariç 3m karbon kaplama nasıl olur.Sizce ??? ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Piano black daha iyi olur bence de beyaz araca.

Krom gitmiyor (bence) olacaksa da mat krom olabilir.

Beyaza gitmiyor değilmi krom senle aynı fikirdeyiz bu konuda :)

Mat olan carbon kaplamadan bahsediyorum ben bu arada o senin 250 lira dediğin tam köşe bir parça vardı ya onu söküp takması kolaymı bir bilgin varmı?

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece piano black kaplama diyorsun yani karbon işlemeli değil düz parlak siyah direktekinin devamı gibi.

Kullanışlı olurmu peki sence çizilme bakımından.Yalnız bi işe başlayınca içime sinene kadar duramıyom ha illada bişey yapıcam yani :)

Akşam üstü bizim orada yeni açılan 3m bayisi var oraya gidip bi konuşucam.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim araçta her yer düzgün yapıştı fakat bu uygulamayı yapan arkadaşlara sormak istediğim bir şey var.Arka kelebek camlarını yapıştırdıktan 1 gün sonra baktım ki açılmaya meyillenmiş bende söktüm ki çıkmak üzereymiş üstündeki kendi bandını söküp evde kullandığım oldukça kuvvetli bir çift taraflı bandımı kullanarak tekrar yapıştırdım şu an sorun yok fakat aklıma takılan şey yıkama sonrasında arka kelebek çıtası arasına su sızıp bu bandına zarar verip tekrar açılmasına sebep olurmu.

Uzun vadade kullanan arkadaşlar yıkama yüzünden çıktığı oldumu hiç ?

Siyah silikonla yapıştırın bidaha çıkması imkansız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orijinal parça olmayan şeylere hep şüpheyle yaklaşıyorum.

Bu cam çıtasına ben de heves etmiştim bi ara, sonra üstünden zaman geçince soğudum iyice, iyi ki yaptırmamışım diyorum.

Pimpirikli adamıım ben, düzgün olmasa, bi süre sonra azıcık kalksa filan kendime dert ederim onu ben.. o yüzden böyle iyi.. hem beyaz araca siyah cam fitilleri güzel görünüyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gün kaplama işi için bir kaç yerle görüştüm ve o bölgelerin kaplanamayacağını çünki zamanla atabileceğini söylediler.Plastik aksamlarda tutunmada en kalitelisi dahi pek başarılı olamıyormuş.

Neyse kalsın artık böyle diye düşünürken dikkatimi plastik üzerinde bir kaç çizik çekti yaklaşıp yakından baktığımda sağdaki plastik çıtaların temizlediğim yönlerde komple çizilmiş olduğunu ve hatta sağ kapı çıtasının temizlerken uyguladığım baskı yüzünden yamuk yamuk olduğunu farkettim.

İşin özeti bu işe başladınızmı geri dönemiyorsunuz şu an siparişi verdim yarın tekrar ama daha düzgün ve silikonlu olarak monte edicem :) Bu şekilde kalmasındansa kromlu hali çok daha iyi duruyor.

Düşünen arkadaşlara tavsiyem kararsızsanız kesin emin olana kadar denemeyin ve taktırmaya karar verirseniz basın silikonu geçin çünki öyle yada böyle zaten geri dönüşü sağlıklı olmuyor. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cam çıtası olmayan arkadaşlar;

Zaman içinde camların altındaki plastik çıtalarda matlaşma çizilme deformasyon göreceksiniz (Bu focus için değil tüm araçlar için geçerli) ve görüntü hoşunuza gitmeyecek.

Bu cam çıtası işini ciddi olarak düşünmenizi tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.