Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

ya şimdi fakirleşince koluma bişi takayım hesabı gidiyom...yoksa markalarım belli...

Bunlarda 600-700 diyor ona göre söylüyorum bende.

Tissot ve seiko bakılabilir. Zamanında distribütörde 1200 olan saati 650ye Sirkeci'den almıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi Seiko 5 Military tavsiye ederim. İnternet üzerinden bile bulunabilir. 42mm olanlara bak. Fiyat 150-250 arasında değişiyor maksimum. Otomatikdir.

FocusClubTr--1343805049.jpg

FocusClubTr--1343805184.jpg

ooooooo bunlar güzel Enginim yaaaaaaa...çok hoş gündelik için...bakıcam...sagol zevkin içinde...klass adamları seviyom ben yaaa...birde klass adam Önder Peker var... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi Seiko 5 Military tavsiye ederim. İnternet üzerinden bile bulunabilir. 42mm olanlara bak. Fiyat 150-250 arasında değişiyor maksimum. Otomatikdir.

FocusClubTr--1343805049.jpg

FocusClubTr--1343805184.jpg

seiko 5 diyecektim ben de.... tam yazmak için girdim yazmışsın.. taş gibi saattir.. babamın vardı 5 serisinden, herhalde 30 yıllık saat.. hala tıkır tıkır..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu sonbahara almaya niyetliyim, ama yurt dışına çıkmam lazım, bizde 2000 TL altına bulamadım henüz.

TISSOT%2BSeastar%2B1000%2BChrono.jpg

Aslında gönlümde yatan bu ama ona hem param yetmiyor hem de imalattan kalktı, yenileri de tasarım olarak cezbetmedi (Allahtan)...

P017-IWC3.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem Bey markalarına takılmıyorsanız, Steinhart tavsiye ederim. Almanya üzerinden alımı mümkün. Fiyat fayda olarak çok başarılı diver modelleri var.

Ekonomik olarak Orient Mako eğer tarz olarak beğenirseniz ayrıca iyidir.

Oris'de ekonomik olmamakla beraber iyidir.

IWC :)

http://scubawatch.org/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu sonbahara almaya niyetliyim, ama yurt dışına çıkmam lazım, bizde 2000 TL altına bulamadım henüz.

TISSOT%2BSeastar%2B1000%2BChrono.jpg

Aslında gönlümde yatan bu ama ona hem param yetmiyor hem de imalattan kalktı, yenileri de tasarım olarak cezbetmedi (Allahtan)...

P017-IWC3.jpg

güzel saatmiş..

http://www.youtube.com/watch?v=QrKbLPLLGTs

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.