Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

ne bilem attı beni kuyuya çekildi adam...bence onun taktiği bu önce millet konuyla ilgili bildiklerini döksün istiyor sonra herkesin bilgisi dışındaki paylaşımlarını vurucu bir şekilde ortaya koyup tüm kartları açıp elindeki REST çekiyor kimsede arttıramadığı için parsayı kapıyor...bekliyoruz kendisini.... :smiley2k:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne bilem attı beni kuyuya çekildi adam...bence onun taktiği bu önce millet konuyla ilgili bildiklerini döksün istiyor sonra herkesin bilgisi dışındaki paylaşımlarını vurucu bir şekilde ortaya koyup tüm kartları açıp elindeki REST çekiyor kimsede arttıramadığı için parsayı kapıyor...bekliyoruz kendisini.... :kıhkıh:

Ben neymişim meğer...

Şu sıralar çok sıkışık durumdayım, tuvalete gidecek vakit bile zor buluyorum, sıkışıklık ondan yani :D

Dersler, ameliyatlar, şehir içi ve dışı kurs eğitmenliği aktiviteleri, hafta sonu kamyon yarışının hazırlıkları, ulusal ve uluslararası misafir ağırlama vs. boğuldum işin içinde.

Hakkım baki kalsın lütfen, en azından fotoğraf koymanın ötesinde küçük bilgi ve hikayelerle süsleyip sunmak isterim kasadakileri, az sabır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dağılın Patron geldi...... :hmm:

Ya üstad ne alaka, patronluk yeteneklerim arasında yok, ayrıyeten böyle şeyler yazarak beklentileri yükseltiyorsun, beni de alıyor bir mahcup olma korkusu, sonra yaz yazabilirsen...

Hah işte bak gene çağırıyorlar vakaya, iki dakika rahat yok ki iki kelime hasbıhal edelim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.