Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arabamı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Orkun G

Soru

Merhabalar,

Bu hafta içinde bir aksilik olmazsa bayi aracı teslim edecek.Bu sırada bayiden teslim alırken nelere dikkat etmeliyim.Bayiden hediye olarak neler istiyebilirim. Deneyim ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Aracın çevresini güzelce dolaşıp çizik , ezik , sıyrık gibi hasarların olup olmadığını kontrol edin.

Kapılarına göz atın. Açıp kapatıp sesini dinleyin. Bazen kapı kilitlerinde sıkıntılar çıkmaktadır.

Araç içindeki evrakların düzenli ve hazır olduğuna bakın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

şimdiden hayırlı olsun, kazasız belasız binin inşallah..

benim başıma geldiği için yazıyorum, bir pop şarkısı çalın içinde, sesi iyice açın, arka speakerlardan zınlama vınlama geliyor mu bakın.. patlak gibi bir ses..

kauçuk paspası isteyin bence de, çok zor değil, benimkinde satış görevlisi arkadaş, vitrindeki aracın içinden aldı, benimkini ona koydu. hepsi bu kadar basit:))

servisten aracı yıkatmasını isteyin eğer yıkamazlarsa. tertemiz teslim etsinler.. tekrar hayırlı olsun. fotolarını bekliyoruz en kısa zamanda.. saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar,

Bu hafta içinde bir aksilik olmazsa bayi aracı teslim edecek.Bu sırada bayiden teslim alırken nelere dikkat etmeliyim.Bayiden hediye olarak neler istiyebilirim. Deneyim ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler.

aracın işçiliğinde bazen sıkıntılar olabiliyor. Aşağıdaki konudaki ilk mesajda bulunan resimlere bakın. (misal son 2 resimdeki montaj sıkıntısı benim araçta varmış. Ben alırken dikkat etmemiştim ama bir ara bakıma gittiğimde düzelttireceğim. Çok büyük sorun değil) Teslim alacağınız araçta aynı sıkıntılar varsa görevli personeli uyarın ve hatanın düzeltilmesini isteyin. Bu arada yeni aracınız hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aracın işçiliğinde bazen sıkıntılar olabiliyor. Aşağıdaki konudaki ilk mesajda bulunan resimlere bakın. (misal son 2 resimdeki montaj sıkıntısı benim araçta varmış. Ben alırken dikkat etmemiştim ama bir ara bakıma gittiğimde düzelttireceğim. Çok büyük sorun değil) Teslim alacağınız araçta aynı sıkıntılar varsa görevli personeli uyarın ve hatanın düzeltilmesini isteyin. Bu arada yeni aracınız hayırlı olsun.

Teşekkürler....
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Herkese merhaba,az önce uzun zamandır planladığım Focus Style 1.6İ 125 PS 5K Plus Paket alma işinin son aşamasına geldim renk olarakta Külkahverengi olacak,ilkdefa sıfır araç aldığım için bundan sonraki prosedürler için kulaktan dolma bilgilere sahibim,bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşların,ve ağbilerin yardımına ihtiyacım var,herkese şimdiden çok teşekkürler.

(ayrıca araç hakkındaki olumlu olumsuz yorumlarınızı duymak benim için çok faydalı olacaktır)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Araç hakkındaki yorumlar F3 kategorisinde ve içinde barındırdığı test bölümünde oldukça fazla mevcut göz atmanızda fayda görüyorum..

Yapılacak şeylere gelince :D parayı ödediyseniz size sadece alması kalıyor :nazar: Yapacak pek bişey yok onlar hallediyor herşeyi, bir kaç hediye almaya çalışın; ilk yardım seti şu bu... lastik havalarını gözünüzün önünde tekrar kontrol ettirin..Yaptık diyecekler ama siz lütfen birdaha yaparmısınız görmek istiyorum deyin :D

Buraya alıp gelenlerin %90'ında nerdeyse hep lastikler fazla şişik ve hepsi de kontrol ettik cevabıyla karşılaşmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.