Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

HTC ONE X... İyi güzel de araba mı alıyoz

Önerilen Mesajlar

On 13.04.2016 at 06:15, Yakup Çağatay said:

@Sabri Özer reis LG, G5 ile sıvadı :D 

HTC 10 çıktı. Özüne dönmelisin....2,999 tl

Takipteyim :D HTC çok kötü geçen 2 sene sonrasında toparlıyor gibi. Arayüzde sadeleşmiş iyice stock android tarzı. Mesela mesaj kamera rehber telefon falan Googleın uygulamaları yani duplicate uygulama yok kasma yok mantığı.

Ben G4 kullanıyorum ekran kamera performansı 1200 liralık bir telefona göre o kadar iyiki 2 tane alıp birbirine bantlayasım var :D 

Arkadaşıma aldırdım Z5 S7 falan bakıyordu o da bu fiyata dayanamadı. 

2999a da kusura bakma telefon almam :D 

Bir sonraki telefonumda 2 önceliğim var artık Öne yerleştirilmiş hoparlör ve su geçirmezlik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Sabri Özer said:

Ben G4 kullanıyorum ekran kamera performansı 1200 liralık bir telefona göre o kadar iyiki 2 tane alıp birbirine bantlayasım var :D 

Arkadaşıma aldırdım Z5 S7 falan bakıyordu o da bu fiyata dayanamadı. 

2999a da kusura bakma telefon almam :D 

Bir sonraki telefonumda 2 önceliğim var artık Öne yerleştirilmiş hoparlör ve su geçirmezlik.

Oooo bu söz uçmaz burada kalır :D G4 2.200 liraydı :) Doviz artmadı yenisinin fiyatı malum. Amiral gemisi alacaksan 2500 üstü şart. Ama LG ile yürüyeceksen zaten 6-7 ay bekle telefon p...ç oluyor :D Ayıp LG'nin yaptığı da telefon satmak için nerelere iniyor.Madem ineceksin düşük gir piyasaya şanın yürüsün. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Yakup Çağatay said:

G4 2.200 liraydı :) Doviz artmadı yenisinin fiyatı malum. Amiral gemisi alacaksan 2500 üstü şart. Ama LG ile yürüyeceksen zaten 6-7 ay bekle telefon p...ç oluyor :D Ayıp LG'nin yaptığı da telefon satmak için nerelere iniyor.Madem ineceksin düşük gir piyasaya şanın yürüsün. 

LG'yi savunacağım aklıma gelmezdi. 

1. LG resmi ithalatı hala 1700 TL civarında. Ucuzlamasının nedeni "paralel" ithalat. 
  2. G4 için 2200 TL etiketini ben hiç görmedim. Belki Turkcell'de olabilir. Ama onlar da zaten her telefonu fahiş fiyatlardan satıyorlar. 
  3. 2200 TL etiketle o telefonu ne ben ne de Sabri alırdık. Alma nedeni ucuza düzgün bir alet edinme şansı. 
  4. Telefonun piç olduğu falan yok. Çatır çatır çalışıyor ve en dayanıklı ve kaliteli donanımı üreten markalardan biri.
  5. İkinci el değerlerine göre satın alma kararını vereceksek telefon piyasasında da VW sendromu yaşamaya başlayacağız, ya da yaşıyoruz demektir ki bu yaklaşımını hayretle karşılarım @Yakup Çağatay
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Cem Boneval said:

LG'yi savunacağım aklıma gelmezdi. 

1. LG resmi ithalatı hala 1700 TL civarında. Ucuzlamasının nedeni "paralel" ithalat. 
  2. G4 için 2200 TL etiketini ben hiç görmedim. Belki Turkcell'de olabilir. Ama onlar da zaten her telefonu fahiş fiyatlardan satıyorlar. 
  3. 2200 TL etiketle o telefonu ne ben ne de Sabri alırdık. Alma nedeni ucuza düzgün bir alet edinme şansı. 
  4. Telefonun piç olduğu falan yok. Çatır çatır çalışıyor ve en dayanıklı ve kaliteli donanımı üreten markalardan biri.
  5. İkinci el değerlerine göre satın alma kararını vereceksek telefon piyasasında da VW sendromu yaşamaya başlayacağız, ya da yaşıyoruz demektir ki bu yaklaşımını hayretle karşılarım @Yakup Çağatay

1- Paralel ithalat olarak fiyatın düşmesi LG'nin dünya çapında da aynı politiya sahip olduğunu göstermez mi?

2- 2.200 olarak satışa çıktı telefon. -bknz günün haberleri ve LG sunumları-. Turkcell ile alakası yokki.Adamlar 2 hafta içinde o fiyatı çektiği için aşağı biz göremeden ilk alanlar öpülüyor işte.

3- Ne güzel işte :) 

4- Söylemdeki amaç tamamen bahsi geçen fiyat dengesizliği, ithalat da olsa fiyatı oldukça fazla aşağı çekmesi ve 2.elde bunun pek bir anlam taşımaması (bir çoğunda garanti sona ermiş olacak çünkü)

5- Böyle bir yorumum benim yok zaten eğer olsaydı, otomobil gibi 2 değil 80 bin kağıt verdiğim bir mal, cüzdandan önce beni mutlu etmesi gerekmez mi? Bence yeterince ayrı pencereler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Yakup Çağatay said:

2 hafta içinde o fiyatı çektiği için aşağı biz göremeden ilk alanlar öpülüyor işte.

Yani Apple gibi pahalı girsin pahalı kalsın ve alanlar her daim öpülsün istiyorsun anladğım kadarı ile... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 11 ay sonra...
4 saat önce, H. Cenk yazdı:

Niye üzdü anlamadım :) 

İşlemci ve grafik G6 gibi 2016 model. 830 serisi yok.

Tasarım konusunda kendine has çizgisi kaybolmuş ve 8 mm kalınlıkta, öküz i6+'tan bile büyük. (3 yıllık)

Çerçeveler yine çok kalın rakipleri incecik oldu.

Su ve toza karşı dayanıklılık yok.

1080p 60 fps çekmiyor, ya 4k 30 fps ya da 1080p 30 fps çekeceksin, olmadı yani bu iş.

Renkleri ve döküm şekli şahane.

And it's bending.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Şimdi olmuş işte :)

Yukarda söylediklerimi bu modelde tamamlamışlar :D 

U11 güzel. Fotoğraf konusunda da zirveye oturmuş :)

https://www.dxomark.com/Mobiles/HTC-U11-Mobile-review-The-new-DxOMark-leader

htc-u11-1.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

htc-u11-1.jpg

alıcaz kısmetse :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

HTC her zaman favorim olmustur. Mevcutta HTC 10 kullaniyorum fakat kisisel dusuncem M7 gibisi bi daha zor gelir. 

--43 dakika sonra eklendi--
18 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

htc-u11-1.jpg

HTC 10'da S7 Edge ile birlikte çok iyi kamera özellikleri sunuyor fakat odaklama konusunda maalesef problemleri var. 

HTC 11 nasıl görecez inşallah geldiğinde. 

HTC 10'u satışa koyma zamanı geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.