Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Deri Anahtarlık Kılıfı

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Kocpromosyonun tedarikçisine ulaştım, yarın aksam Focus yazılı anahtarlık için numune gelecek. 3 farklı kaliteden söz ediyor fakat büyük ihtimalle tek bir numune gelecek. Resimlerini çeker siteye koyarım. Dediğine göre 50 adetlik sipariş bile azmış ama bakacagız fiyat biraz tuzlu olabilir. Resimi yayınladıktan sonra isteyen kişilerin sayısına bakarak sipariş geçip geçemeyeceğimize de karar vermiş oluruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serdar, tam netleştirdikten sonra liste yapacağım. Belirli bir tarihi fix ler veya bir hedef sayı koyar ona göre yaptırırız. İkinci bir parti, her iki şartı da sağlayamayacağımızdan dolayı büyük ihtimalle olmayacak. Sayıyı tutturamazsak artık rica minnet yaptırmaya çalışacağım :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serdar, tam netleştirdikten sonra liste yapacağım. Belirli bir tarihi fix ler veya bir hedef sayı koyar ona göre yaptırırız. İkinci bir parti, her iki şartı da sağlayamayacağımızdan dolayı büyük ihtimalle olmayacak. Sayıyı tutturamazsak artık rica minnet yaptırmaya çalışacağım :nazar:

hayırlısı olsun abi sınırları zorlayacaz anlaşılan :nazar:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öyle kolay pes etmek yok bizde yok. Tedarikciyi bulana kadar rica minnet... Tedarikciye rica minnet... Bakalım daha neler göreceğiz.. Görüyorsun forumdaki arkadaslar için kişiliğimden ödün vermişim bi haber.. :kıhkıh:

Cevat emek veriyorsun, teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Konu açıldığı sıralarda ben biraz yoğun olduğu için kaçırmışım,

Bora'cım seninde ellerine sağlık, anahtar kılıfı çok kaliteli görünüyor, aynı şekilde arkadaşlara da faydalı olmaya çalışıyorsun ve bunun için zaman harcıyorsun, emeğin için teşekkürlerimizi kabul et lütfen sen de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rica ederim, bu kadar güzel bir aileye uzaktan da olsa yardımlarım dokunabilirse ne mutlu bana:)

resimler aşağıda yansımalar oldugu için farklı açılardan tekrar tekrar çektim ki neye benzediğini anlayabilesiniz. Daha sonra Yakubum bir oylama yapar ve hangisini sipariş edeceğimize karar veririz.

bu arada fiyatlar gayet iyi olacak diye düşünüyorum:)

20120503105222.jpg

20120503105317.jpg

20120503105327.jpg

20120503105359.jpg

20120503105436.jpg

20120503105444.jpg

20120503105522.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.