Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 4 otomatik

Mithat E.

Soru

Arkadaşlar öncelikle hayırlı geceler

2019 model 1.5 ecoblue aracımı alalı 1 hafta oldu.Bu benim ilk otomatik aracım.Fakat daha önce otomatik vites araba kullanmisligim var.Yalniz bu arabaya bir türlü alışamadım nedendir bilmiyorum yolda giderken aracın sürekli vites değiştirmesi beni yola adapte edemiyor.8 ileri olması güzel ama bu kadar düşük devir vites aralığı hoşuma gitmedi.Sizdede aynı hissiyat varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
6 saat önce, Mithat E. yazdı:

Aracım 108 binde triger hiç değişmemiş bayramdan önce bakım yaptiricam triger setini degistircem şanzıman yağı hiç değişmemiş.

Siz kullanicilarin görüşlerini almak istiyorum.

Sizce şanzıman yağı değişmeli mi?

Servis değişmez ömürlük diyor bilemedim kararsız kaldım.

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler 

triger 9 yıl veya 135 bin km,

şanzıman yağınında değişmesi gerekli ULV yağ ile forumda konusu var, servis değiştirmiyorsa değiştiren bi yer bulursunuz illaki,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
16 dakika önce, Ali Gök yazdı:

arkadaşlar dizel focus 8 ileri otomatik ile megane4 7 ileri otomatik karşılaştırdığınızda hangisini seçersiniz? sıfır araç alma durumum var. ikisi arasında kararsızım.

Focus alırım şu an en çok hoşuma giden dizel otomatik aktive Sw olanı hemde bağımsız süspansiyon. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
34 dakika önce, İsmail Sefer yazdı:

Focus'un 8 ileri otomatiklerinde D konumunda hareket ederken kapıyı açınca şanzımanı kırıyormuş gibi bir duyum aldım. Aslı var mıdır? Kapıyı açınca P konumuna alıyormuş.

Hareket halinde kapıyı açınca sesli uyarı veriyor şanzımana bir şey olmuyor. Dururken açarsanız P ye alıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
13 hours ago, İsmail Sefer said:

Focus'un 8 ileri otomatiklerinde D konumunda hareket ederken kapıyı açınca şanzımanı kırıyormuş gibi bir duyum aldım. Aslı var mıdır? Kapıyı açınca P konumuna alıyormuş.

Bunu ben de duydum ama denemedim. Denyo bir arkadaşım düz giderken geri vitese aldığında dahi kırılmadı, giderken kapı açıldı diye P ye almaz "herhalde" ama kendiniz P ye alırsanız ne olur bilemem.

O değilde giderken neden kapıyı açıyoruz?

13 hours ago, Gürkan Çakıroğlu said:

Hareket halinde kapıyı açınca sesli uyarı veriyor şanzımana bir şey olmuyor. Dururken açarsanız P ye alıyor.

Giderken kapıyı açmayı denesene bi 🙂

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

9 saat önce, Mertol Kip yazdı:

denesene bi 

Yazdım ya uyarı veriyor sadece diye, denedim yani 🙂

9 saat önce, Mertol Kip yazdı:

O değilde giderken neden kapıyı açıyoruz?

Türküz biz: kavga var dövüş var sövüş var, her zaman camdan çıkamıyoruz 🙂

• Beğen 1
  • Haha 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.