Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

  • 0
Sign in to follow this  
Oktay Tekne

Sesimi Duyan Varmı

Question

Merhaba focus sakinler.. 2006 model focus 2 trend x im var 1 2 haftadır arabamda hızlanma sorunu gibi bişey var gaza basınca devir saati 3000 4000 oluyo ama eskisi gibi şahlanmıyor devir 3000 4000 de tekrar 2000 lere kendiliğinde iniyo ben ayağımı gazdan çekmeden sanki turbo 3 4000 lerde devreye giriyo fakat yınede şahlanma yok nasıl bir at bu anlamadım😊 şaka bi yana canım sıkılıyo bu yüzden duman atma falanda yok sanırım şimdiden herkese teşekkürler

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.