Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus alacağım, fiyat araştırıyorum

Alper Albayrak

Önerilen Mesajlar

Hayırlı olsun diyerek başlayayım bende.

Benim aldığım fiyatta Ford Sadık müşteri indirimi 1500TL.

Siz bin tl demişsiniz. Belki ÖTV den dolayıdır. Bir sorun tekrar.

En son 4K TDCI Tit+Oto Park+ Sunroof 57500'e anlaştım. Sormadığım yer kalmadı iyi fiyat dediler.

Kendi aracımı başta takas şeklinde konuştuk. Fakat kendim daha iyi rakamlara sattım.

Kalan kısmı için kredi ile uğraşıyorum.

Bir sıkıntı çıkmaz ise bu rakamdan alacağım nasipse.

Size yol gÖstermesi için yazıyorum benim hikayemi.

İstanbul Ford Keleşler'den alacağım. Orada Hatice hanım var.

çok yardımcı oldu gerçekten. Takasta iyi fiyat verilmesini sağladı (Diğer tekliflerin yanında gerçekten iyi rakamdı), bütün bankalarla kredi pazarlığı yaptı benim adıma.

GÖrüşmenizde fayda var diye düşünüyorum.

Diğer bayilerdeki veya diğer markalardaki ilgisizliği gÖrdükten sonra Hatice hanıma birkez daha teşekkür ederim.

Sizlerede tavsiye ederim.

Umarım istediğiniz aracı istediğiniz rakamlara alabilirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok yardımcı oldu gerçekten. Takasta iyi fiyat verilmesini sağladı (Diğer tekliflerin yanında gerçekten iyi rakamdı), bütün bankalarla kredi pazarlığı yaptı benim adıma.

Diğer bayilerdeki veya diğer markalardaki ilgisizliği gÖrdükten sonra Hatice hanıma birkez daha teşekkür ederim.

Bu da Önemli bir konu...

Markaların satış politikaları yanında bayi veya kişi düzeyinde ilgili olanlar, sadece karda değil müşteriye saygı konusunda da kaygılı, biraz çaba ile size hayatı kolaylaştıran, kısacası işini Özveriyle ve sizin menfaatlerinizi gÖzeterek yapanlar var.

Benim Ford maceram da bÖyle başlamıştı, aileden gelen Opel merakı ile iki Opel'den sonra Astra GSi almak üzere Antalya Opel bayiine gittiğimde uzun süre ilgilenmeyen, ilgilendiğinde modeli bilmeyen, bilmediğini Öğrenene ve ancak siparişle gelir 6 ayda diyen, sonrada sipariş esnasında satışı yapacağını sÖyleyen değerli arkadaşım Opel'in hayatımdamn silinmesine neden oldu.

Hemen komşu Ford bayiine girdiğimde sergi alanında gÖrdüğüm tek 3 kapı Sport Trend'i hoş bulduğumu ifade ettiğim hanımefendi yarım saat içerisinde elimdeki arabayı satıp, parasını hemen peşinata sayıp gerekli krediyi hazırlayarak aracı bana satmayı başardı.

Yıllarca hayır duamı aldı...

Farklı kurum ve kişileri denemekte ve iyi olanları belirtmekte yarar var.

Not: SÖzünü ettiğim kişi maalesef otomotiv sektÖründen ayrıldı yoksa hemen sizleri de ona yÖnlendirirdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun diyerek başlayayım bende.

Benim aldığım fiyatta Ford Sadık müşteri indirimi 1500TL.

Siz bin tl demişsiniz. Belki ÖTV den dolayıdır. Bir sorun tekrar.

En son 4K TDCI Tit+Oto Park+ Sunroof 57500'e anlaştım. Sormadığım yer kalmadı iyi fiyat dediler

Kendi aracımı başta takas şeklinde konuştuk. Fakat kendim daha iyi rakamlara sattım.

Kalan kısmı için kredi ile uğraşıyorum.

Bir sıkıntı çıkmaz ise bu rakamdan alacağım nasipse.

Size yol gÖstermesi için yazıyorum benim hikayemi.

Umarım istediğiniz aracı istediğiniz rakamlara alabilirsiniz.

Tavsiyeleriniz ve ilginiz için teşekkürler Tunç bey,dediğiniz gibi indirim ötv li olunca 1000 tl gibi bi fiyat çıkıyor,bu arada bayilerin ve satış temsilcilerinin yaklaşımları,insana bakış açılarını bugun birkez daha anladım ve bunda Mertol abinin payıda büyük yönlendirmesi sayesinde ulaştığım tanığından çok güzel ilgi ve alaka gördüm ve bana göre çokta iyi fiyat aldım pazarlık yapmaksızın,44.200 tl fiyat aldım eğer benim evraklarda problem olmassa eski focus kullanıcı indiriminide alıcam 43.000 e gelecek.Bakalım pazartesi evrak ve rapor işleri var onları fax çekcem nasipse hafta ortasıda aracı teslim alacam :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tavsiyeleriniz ve ilginiz için teşekkürler Tunç bey,dediğiniz gibi indirim ötv li olunca 1000 tl gibi bi fiyat çıkıyor,bu arada bayilerin ve satış temsilcilerinin yaklaşımları,insana bakış açılarını bugun birkez daha anladım ve bunda Mertol abinin payıda büyük yönlendirmesi sayesinde ulaştığım tanığından çok güzel ilgi ve alaka gördüm ve bana göre çokta iyi fiyat aldım pazarlık yapmaksızın,44.200 tl fiyat aldım eğer benim evraklarda problem olmassa eski focus kullanıcı indiriminide alıcam 43.000 e gelecek.Bakalım pazartesi evrak ve rapor işleri var onları fax çekcem nasipse hafta ortasıda aracı teslim alacam :D

Ben sana 44 demiştim sen 43'e getirmişsin Alper abi. Demekki neymiş istenince oluyormuş. :) Şimdiden hayırlı olsun Alper abi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu da Önemli bir konu...

Markaların satış politikaları yanında bayi veya kişi düzeyinde ilgili olanlar, sadece karda değil müşteriye saygı konusunda da kaygılı, biraz çaba ile size hayatı kolaylaştıran, kısacası işini Özveriyle ve sizin menfaatlerinizi gÖzeterek yapanlar var.

Benim Ford maceram da bÖyle başlamıştı, aileden gelen Opel merakı ile iki Opel'den sonra Astra GSi almak üzere Antalya Opel bayiine gittiğimde uzun süre ilgilenmeyen, ilgilendiğinde modeli bilmeyen, bilmediğini Öğrenene ve ancak siparişle gelir 6 ayda diyen, sonrada sipariş esnasında satışı yapacağını sÖyleyen değerli arkadaşım Opel'in hayatımdamn silinmesine neden oldu.

Hemen komşu Ford bayiine girdiğimde sergi alanında gÖrdüğüm tek 3 kapı Sport Trend'i hoş bulduğumu ifade ettiğim hanımefendi yarım saat içerisinde elimdeki arabayı satıp, parasını hemen peşinata sayıp gerekli krediyi hazırlayarak aracı bana satmayı başardı.

Yıllarca hayır duamı aldı...

Farklı kurum ve kişileri denemekte ve iyi olanları belirtmekte yarar var.

Not: SÖzünü ettiğim kişi maalesef otomotiv sektÖründen ayrıldı yoksa hemen sizleri de ona yÖnlendirirdim.

Cem abi anlattıklarında sonuna kadar haklısın,bayiler ve satış görevlileri çok önemli,en basitinden kendimi dün yonulası bi tavuk gibi görmeme neden olan bayiden bahsederken,bugun daha makul ve özverili yaklaşan bi satış görevlisi(Mertol abinin tanıdığı) sayesinde nasipse alıcaz aracımızı moralimiz yüksek bi vaziyette.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben sana 44 demiştim sen 43'e getirmişsin Alper abi. Demekki neymiş istenince oluyormuş. :) Şimdiden hayırlı olsun Alper abi. :)

Hasan oldu gibi buda sayenizde bilassa Tevfik abinin x paket ısrarı olmasa ben bana verilen fiyatlardan dolayı sorma ihtiyacı bile hissetmemiştim :) dereyi görmeden paçayı sıvamak istemiyorum ama oldu gibi inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tavsiyeleriniz ve ilginiz için teşekkürler Tunç bey,dediğiniz gibi indirim ötv li olunca 1000 tl gibi bi fiyat çıkıyor,bu arada bayilerin ve satış temsilcilerinin yaklaşımları,insana bakış açılarını bugun birkez daha anladım ve bunda Mertol abinin payıda büyük yönlendirmesi sayesinde ulaştığım tanığından çok güzel ilgi ve alaka gördüm ve bana göre çokta iyi fiyat aldım pazarlık yapmaksızın,44.200 tl fiyat aldım eğer benim evraklarda problem olmassa eski focus kullanıcı indiriminide alıcam 43.000 e gelecek.Bakalım pazartesi evrak ve rapor işleri var onları fax çekcem nasipse hafta ortasıda aracı teslim alacam :)

Şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullan.

İsmet iyidir. İster ikinci el arabanı satarken (nakit parayla satın alır) istersen sıfır alırken elinden gelen ne varsa yapar.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem abi anlattıklarında sonuna kadar haklısın,bayiler ve satış görevlileri çok önemli,en basitinden kendimi dün yonulası bi tavuk gibi görmeme neden olan bayiden bahsederken,bugun daha makul ve özverili yaklaşan bi satış görevlisi(Mertol abinin tanıdığı) sayesinde nasipse alıcaz aracımızı moralimiz yüksek bi vaziyette.

O önceden Akoto'nun satış müdürüydü.. Ya da plaza müdürü.. Öyle birşey işte.. Emekli oldu şimdi kendi adına çalışıyor. İster sıfır ister ikinci el her türlü arabayı bulur buluşturur her şekilde yardımcı olur.. Benim gibi kıl bir adama bile on yıldan uzun süredir ford aldırmayı başarıyorsa bu onun kişisel başarısıdır. Ki her seferinde bir daha ford alanın diye başlayan cümleler kurduğum halde bunu becerdi.. :)

Bu sektörde tanıdığım 10 numara adamlardan biridir. Nesli tükeniyor artık o ve onun gibilerin..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullan.

İsmet iyidir. İster ikinci el arabanı satarken (nakit parayla satın alır) istersen sıfır alırken elinden gelen ne varsa yapar.. :)

Evet abi dediğin kadar varmış çok sağol :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O önceden Akoto'nun satış müdürüydü.. Ya da plaza müdürü.. Öyle birşey işte.. Emekli oldu şimdi kendi adına çalışıyor. İster sıfır ister ikinci el her türlü arabayı bulur buluşturur her şekilde yardımcı olur.. Benim gibi kıl bir adama bile on yıldan uzun süredir ford aldırmayı başarıyorsa bu onun kişisel başarısıdır. Ki her seferinde bir daha ford alanın diye başlayan cümleler kurduğum halde bunu becerdi.. :)

Bu sektörde tanıdığım 10 numara adamlardan biridir. Nesli tükeniyor artık o ve onun gibilerin..

Anladım abi,bu arada ben çalıştığını düşünmüştüm ak otoda,acaba bana akoto adınamı fiyat verdi yada kendi galerisi adınamı bunu tam çözemedim şimdi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.