Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus alacağım, fiyat araştırıyorum

Alper Albayrak

Önerilen Mesajlar

böyle gitme...zaten adamlara dünyanın parasını veriyorsun daha ne istiyorlarmış.... :yeah:

Haklısın Bekir abi de bugünki aldığım fiyattan sonra canımı bayağa sıktılar,hesap makinesiyle 5 dk hesap yapıyor yine liste fiyatını çıkartıyor karşıma ya tutarsa hesabı :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ötv direk hesaplanmıyor birde...Neyse abi bakarız onlara sen aklındaki donanımı sÖyle bize :)

Benim kafamdaki araç ve donanım (1.6 dizel hb titanıum siyah renk+ oto park ve sunroof ) X paket 43-44 e falan gelirse anca olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buradan da anlaşıldığı gibi aksesur'danda ötv alındığı için indirim olur :)

Listedeki gibi mantıken hesap yapabilirsiniz :)

Ben bir ara kısa hesap yapmıştım %2x lü bişey çıkıyordu direk hesaplamak için (1.6 altı)

screenshot20120314at102.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

onların sokmak istediği gitti gidiyor oyununa düşme.....para sende öyleyse patron sensin ..... :)

Haklısın abi,aynı bayiden 2 kez focus aldım, ozamanlar daha heyacanlıydım ve ne fiyat dedilerse o fiyattan pazarlıksız aldım,artık daha bilinçliyim ve daha temkinli davranıyorum forum ve forumdaşlar sağolsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada arabanın faturası kesilir, onun üzerine ÖTV eklenir toplam meblağ üzerinden KDV eklenir. Aldığınız her donanım için hem ÖTV hemde KDV Ödersiniz. Ancak listelerde gÖzüken fiyatların içine bu ÖTV ve KDV zaten giydirilmiş olarak yazılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarın zamanın olduğunda aşağıdaki numarayı ara istediğin özellikleri söyle, oldu olacak birde benden selam söyle :) , sana verebileceği en güzel fiyatı verir.

5322859727

Mertol abi ararım ve selamınıda kesin iletirim,teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada arabanın faturası kesilir, onun üzerine ÖTV eklenir toplam meblağ üzerinden KDV eklenir. Aldığınız her donanım için hem ÖTV hemde KDV Ödersiniz. Ancak listelerde gÖzüken fiyatların içine bu ÖTV ve KDV zaten giydirilmiş olarak yazılıyor.

Bunu Öğrendiğim iyi oldu teşekkürler Mertol abi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O adam istediğin yerde teslim ettirir sana arabayı. Gidip gelmene falan gerek yok. Çakal bir tipte değildir. Yapabileceği ne varsa yapar zaten. Olmadı beni ara bineriz tepesine.. :)

Yarın arıyacam abi,bu arada iş teslim almaya kalsın ankara Çok ters değil seve seve gelirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.