Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus alacağım, fiyat araştırıyorum

Alper Albayrak

Önerilen Mesajlar

Abi sen indirim yaptır sonra ötv'yi düş bakalım de :D

Senin için fiyat alayım mı ist'dan Ciddi alıcıysan felan dermişim :hıh: Zonguldak uzak değil

5bin tl indirim ile focus alan abilerimizi görünce türkiyenin hiçbir yeri uzak değilmiş gibi geliyor,Yakup valla fiyat alırsan memnun olurum dediğim gibi bana verilen fiyatta eski focus kullanıcı indirimi anca var oda 1000tl gerisi saf bi şekilde liste fiyatı kuruş indirim yok bayiden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öTV indirim hesaplaması farklı oldu için baştan söylüyorum yanlışmı yapıyorum yani?

İndirimden sonra hesaplarlarsa daha iyi olur. :hıh: önce hesaplayınca zaten bu geri kalan %90'dan ucaza alıyor az da yapsak çokda sonuç itabari ile daha düşük fiyata alıyor oluyor. :D Sonra yapınca verilen fiyattan dönülmez diye ses edemiyorlar. :D

Yanlış değil doğrusu o ama bayilerde kendi çaplarında açık gözlülük yapıyor öyle söyleyince. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öTV indirim hesaplaması farklı oldu için baştan söylüyorum yanlışmı yapıyorum yani?

Ya aslında adamlar haklı liste fiyatından iner ötv sonra indirm yaparsa yapar ama işlerine gelmiyor anlayacağın..Sen sonra söylerek bunu duygusal olarak baskı yapmış olacaksın ee zaten ötv'li böyle inmiştin diye :D

Yarın fiyat almaya çalışacağım :hıh:

Aradığın aracı ötv'li 57 liraya rahat indirtiriz diye düşünüyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İndirimden sonra hesaplarlarsa daha iyi olur. :D önce hesaplayınca zaten bu geri kalan %90'dan ucaza alıyor az da yapsak çokda sonuç itabari ile daha düşük fiyata alıyor oluyor. :D Sonra yapınca verilen fiyattan dönülmez diye ses edemiyorlar. :D

Yanlış değil doğrusu o ama bayilerde kendi çaplarında açık gözlülük yapıyor öyle söyleyince. :D

Haklısın galiba Hasan,aslında benim düşüncem daha farklı idi boş titanyum opak fiyattan ötv muaf hesaplatıp üsütne metalik renk,sunroof ve oto park koymayı düşünüyordum pazarlık niyetine :hıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haklısın galiba Hasan,aslında benim düşüncem daha farklı idi boş titanyum opak fiyattan ötv muaf hesaplatıp üsütne metalik renk,sunroof ve oto park koymayı düşünüyordum pazarlık niyetine :hıh:

Başlamışken X paketide içine itekleyiver istersen Alper abi.. :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya aslında adamlar haklı liste fiyatından iner ötv sonra indirm yaparsa yapar ama işlerine gelmiyor anlayacağın..Sen sonra söylerek bunu duygusal olarak baskı yapmış olacaksın ee zaten ötv'li böyle inmiştin diye :P

Yarın fiyat almaya çalışacağım :yeah:

Aradığın aracı ötv'li 57 liraya rahat indirtiriz diye düşünüyorum

Yakup seninle iletişimde olalım,benim kafamdaki araç fiyat istediğim gibi olursa dizel(hb)+siyah renk+oto park+sunroof (41 gibi fiyat var kafamda) bana verilen fiyat sunroofsuz(42bin).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hasan iyi diyosunda hem bütcemi aşar ,hemde x paket içeriğinin fiyatını hakettiğini düşünmüyorum.

Alper abi olmuşken tam olsun. Parayı bir kere veriyoruz. Ben niye kastırmadın da babaya Elegance aldırmadım diye yanarım hakkaten çok boş bu Ambiente. :yeah: Ver gitsin ileride satarken zaten çıkarırsın onun parasını. :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

alper x paket almadan alma git pazarlıgını yap yoksa canın sıkılır ileride hepsi olsun...salla alırız fiyat izmirdende merak etme sen...sadece kesinkez de...ok boş araba alma sakın...

Tevfik abi doğru söylüyosunda hem bütçeyi aşar hemde x pakette sadece farlar var heves edeceğim,oto park bile gereksiz gözümdede sonradan sensör takmaktansa oto parklı alayım noktasındayım,bu arada memnun olurum fiyat alırsan abi , izmir biraz ters kalıyor ama makul bi fiyat olursa uzaklarda yakın olur gibime geliyor :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alper abi olmuşken tam olsun. Parayı bir kere veriyoruz. Ben niye kastırmadın da babaya Elegance aldırmadım diye yanarım hakkaten çok boş bu Ambiente. :yeah: Ver gitsin ileride satarken zaten çıkarırsın onun parasını. :P

Hasan düşündüğün gibi satarken yansımıyor fiyata,zaten boş olmıyacak araç her şeyi olacak nasipse x paketide olmayı versin ,hem Bekir abininde dediği gibi beni kasar x paket.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.