Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus alacağım, fiyat araştırıyorum

Alper Albayrak

Önerilen Mesajlar

Bu hafta için nasipse yeni focusa geçiş yapıcam acaba nisan fiyatlarını açıklanmasını bekliyimmi,kötü bi süprizle karşılaşırmıyımki?

Alper öncelikle satışın hayırlı olsun...şimdi de kısmet olursa yeni araba alışın iyi fiyattan olsun.....piyasa durgun ama birşey demek zor....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu hafta için nasipse yeni focusa geçiş yapıcam acaba nisan fiyatlarını açıklanmasını bekliyimmi,kötü bi süprizle karşılaşırmıyımki?

Azcık bekle canım :hıh: Tutuştular reklam vermeye başladılar :D Bakalım nolcak

Titanium düşünüyorsan bekle birde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alper abi bekle bence. Nisan da kötü süpriz gelirse Mayısta düzeltirler. :hıh: Piyasa durgunlaştı diye her marka kampanyaya felan başladı. Sanıyorum artık Ford'da bir güzellik yapar. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bayi ile görüştüm satışlar çok iyiymiş peynir ekmek gibi gidiyormuş sözüm ona :hıh: fiyat aldım ama hiç tatmin etmedi beni,bu arada korku politikası uygulamaya çalıştı bayi,nisanda gelcek hiçbir yenilik yokmuş ve mayıstada şehir içi güvenlik sistemi kalkcakmıymış yada opsiyonel mi sunulcakmış falan fistan bişeyler dedi ama inandırıcı gelmedi açıkcası.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alper öncelikle satışın hayırlı olsun...şimdi de kısmet olursa yeni araba alışın iyi fiyattan olsun.....piyasa durgun ama birşey demek zor....

Teşekkürler Bekir abi,bakalım artık öyle böyle nisan fiyatı bekliycem öyle gözüküyor.Bu arada türkiyede sunrooflu araç hiç yokmuş nasıl iş bu anlamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alper abi bekle bence. Nisan da kötü süpriz gelirse Mayısta düzeltirler. :hıh: Piyasa durgunlaştı diye her marka kampanyaya felan başladı. Sanıyorum artık Ford'da bir güzellik yapar. :D

Nisana kadar bekliycem de,mayısa kalmaya hiç niyetim yok, nasipsiz kazık bile yenmez diye düşünüyorum görecez artık :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Azcık bekle canım :hıh: Tutuştular reklam vermeye başladılar :D Bakalım nolcak

Titanium düşünüyorsan bekle birde

Titanyum düşünüyorumda bayii hiç ışık vermedi şu gelcek bu gelcek diye,sonbahara falan sony gelir diyor aslı varsa,gerçi benim izlenimim arabayı bugün satmanın derdinde bayi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanyum düşünüyorumda bayii hiç ışık vermedi şu gelcek bu gelcek diye,sonbahara falan sony gelir diyor aslı varsa,gerçi benim izlenimim arabayı bugün satmanın derdinde bayi.

Orası öyle tabi..Ben sanmıyorumki şuandan çok pahalı olsun çünkü satışlar düşük yani rakamlardan belli..Ocak, Şubat öyleydi Mart da çok farklı değildir çünkü aynı fiyatdan devam ettiler..Acelen yoksa bi şansını dene derim.. 55 bin TL dizel Tit hb alan arkadaşlarımız var forumdan....Aldığın fiyat nedir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orası öyle tabi..Ben sanmıyorumki şuandan çok pahalı olsun çünkü satışlar düşük yani rakamlardan belli..Ocak, Şubat öyleydi Mart da çok farklı değildir çünkü aynı fiyatdan devam ettiler..Acelen yoksa bi şansını dene derim.. 55 bin TL dizel Tit hb alan arkadaşlarımız var forumdan....Aldığın fiyat nedir ?

Benim aldığım fiyat titanium(hb)+oto park ve siyah renk dizel için 42 bin tl ,(ötv muaf)alacam ama dediğim gibi nerdeyse bayii hiç inmedi eski focus kullanıcı indirimi oldğu halde durum bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim aldığım fiyat titanium(hb)+oto park ve siyah renk dizel için 42 bin tl ,(ötv muaf)alacam ama dediğim gibi nerdeyse bayii hiç inmedi eski focus kullanıcı indirimi oldğu halde durum bu.

Alperen abi pazarlığı yaptır sonra ötv muaf de. Zaten ucuz diye inmiyorlar. :hıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.