Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bagaj Açma

Ayhan Karadağ

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

hocam servis bizi güzel sever komple kilidi değiştirme cihetine gidecektir tamir işi ülkemizde hiçbir seyde yok biliyorsunuz böyle bir durumda ve bende cmax konularında gecen röle olayına girişcem kilide o denli meblaglarda ucret vermek istemem ama cıtaları söküp kabloları bos bir anımda yoklayım diyorum..Forumda bakındım ama göremedim böyle bir sorunu ondan dolayı sorma ihtiyacı duydum yasayan varsa belki ön ayak olur diye :( 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Herkes iki tane anahtardan bahsetmiş. Ben aracımı ikinci el olarak aldım. İki tane uzaktan kumandalı bir tane de manuel anahtar verdi eski sahibi ki zaten uzaktan kumandaların içinden de manuel anahtar çıkıyor (kaput açmak ya da kumanda pili bittiğinde kullanmak için). Bende ve eşimde uzaktan kumandalı birer tane var. Sadece manuel olanı da evde tutuyoruz. Acaba  ikinci kumandalı anahtarda sonradan yapılmış olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 saat önce, Süleyman Ünal said:

Herkes iki tane anahtardan bahsetmiş. Ben aracımı ikinci el olarak aldım. İki tane uzaktan kumandalı bir tane de manuel anahtar verdi eski sahibi ki zaten uzaktan kumandaların içinden de manuel anahtar çıkıyor (kaput açmak ya da kumanda pili bittiğinde kullanmak için). Bende ve eşimde uzaktan kumandalı birer tane var. Sadece manuel olanı da evde tutuyoruz. Acaba  ikinci kumandalı anahtarda sonradan yapılmış olabilir mi?

benimde 2011 focus tit x vardı 2 adet kumandalı ve 1 tanede manuel anahtarı vardı :) orjinaldi ilk sahibinden almıştım ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

herkese merhabalar en uygun konuyu burada buldum , bende ford focus 2008  model ghia var bazı araçlarda görüyorum kumandadaki bagaj açma butonuna basınca bagaj kendiliğinden açılıyor bu sistem için çok paralar istiyorlar ve araştırdığımda kalıp yayı ile bu sistemi yapabileceğimi öğrendim aracına uygulayan yada nerden temin edeceğim konusunda bir bilgisi olan var mı acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Erdal Kızılyar yazdı:

herkese merhabalar en uygun konuyu burada buldum , bende ford focus 2008  model ghia var bazı araçlarda görüyorum kumandadaki bagaj açma butonuna basınca bagaj kendiliğinden açılıyor bu sistem için çok paralar istiyorlar ve araştırdığımda kalıp yayı ile bu sistemi yapabileceğimi öğrendim aracına uygulayan yada nerden temin edeceğim konusunda bir bilgisi olan var mı acaba ?

youtube otomatik bagaj açma diye aratın  çıkıyor bir şeyler yardımcı olur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.