Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bagaj Açma

Ayhan Karadağ

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Kumandada 3 adet düğme vardır sağ üstteki 4 kapı açma , sol ortadaki 4 kapı kilitleme, sağ alttaki bagaj açma.

Ayriyetten'de arabanın içinde bagaj açma düğmesi mevcuttur.

Kerem bu FI için;

FII de;

En üstteki tüm kapıları ve bagajın klidini açar.(bu düğmeye basıp açtıktan sonra bagajın kaldırma kısmındaki kilit mekanizmasına basarak bagajı yukarı doğru kaldırabilirsiniz)

Ortadaki kilitleme; aracınız Ghia olduğu için bu düğme ilk seferde kilitleme 2 seferde çift kilit yapar, bunu yaparsanız kapılar ne içeriden ne de dışarıdan açılamaz.Alarm devreye girer.

En alttaki bagaj açma düğmesi; bu düğmeye 3 saniye içinde 2 kez basarsanız bagaj kapağı bir miktar yukarı kalkar; bagajı başka bir yere basmaksızın herhangi bir yerinden tutup kaldırabilirsiniz.

FII de araç içinde bagaj açma düğmesi yoktur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

tetik düğmesinin yani bagajdaki düğmenin swichi çıkmış olabilir yada su alıp oksitlenmede yapmış olabilir arabanda bilindik bir bagajla oynama veya darbe almışlığı varmı servis takarken tetiğin kilit mekanizmasıyla arasındaki swich i takmamış olabilirler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

konuya bir soru da ben eklemek istiyorum müsadenizle...araç içinde bagaj düğmesi nerede acaba...genelde direksiyon sol altta debriyaj pedalı yakınında olurdu ama benim aracımda araç içi bagaj açma düğmesini bulamadım :)

2008 ghia hb

kardeş boşa arama maalesef yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

konuya bir soru da ben eklemek istiyorum müsadenizle...araç içinde bagaj düğmesi nerede acaba...genelde direksiyon sol altta debriyaj pedalı yakınında olurdu ama benim aracımda araç içi bagaj açma düğmesini bulamadım :)

2008 ghia hb

Kerem bu FI için;

FII de;

En üstteki tüm kapıları ve bagajın klidini açar.(bu düğmeye basıp açtıktan sonra bagajın kaldırma kısmındaki kilit mekanizmasına basarak bagajı yukarı doğru kaldırabilirsiniz)

Ortadaki kilitleme; aracınız Ghia olduğu için bu düğme ilk seferde kilitleme 2 seferde çift kilit yapar, bunu yaparsanız kapılar ne içeriden ne de dışarıdan açılamaz.Alarm devreye girer.

En alttaki bagaj açma düğmesi; bu düğmeye 3 saniye içinde 2 kez basarsanız bagaj kapağı bir miktar yukarı kalkar; bagajı başka bir yere basmaksızın herhangi bir yerinden tutup kaldırabilirsiniz.

FII de araç içinde bagaj açma düğmesi yoktur.

2008 ghia hb

Konularda sadece sorular okunuyor sanırım?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aynı sorun bir hafta önce benim aracımdada oldu. sorun bagaj kapağına giden kablolarda kablolar zamanla deformasyon olarak birbirine değiyor. Serviste veya iyi bir elektrikçide tamir ettirdikten sonra hem kumandadan hemde bagaj üzerindeki düğmeden rahatça açabilirsiniz..

bagajı açtığımızda yanılmıyorsam sol tarafta akordion şeklindeki kablo kılıfını çıkardığınızda kablolarınızın deforme olduğunu zaten göreceksiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar konu ile ilgili başlık bulamadım.fazlada vaktim yoktu. Buraya yazayım dedim.Aracımı Birmot İzmir'den aldım.2 aydır yedek anahtarı İstanbul'dan gelecek diye bekliyordum.Gele gele manuel anahtar geldi.Chipsiz sıradan bir anahtar.Şok oldum normal midir? Normalde otomatik olması gerekmiyor mu? Arkadaşım sıfır almıştı arabayı ona otomatik verdiler. Nasıl bir iş bu ???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar konu ile ilgili başlık bulamadım.fazlada vaktim yoktu. Buraya yazayım dedim.Aracımı Birmot İzmir'den aldım.2 aydır yedek anahtarı İstanbul'dan gelecek diye bekliyordum.Gele gele manuel anahtar geldi.Chipsiz sıradan bir anahtar.Şok oldum normal midir? Normalde otomatik olması gerekmiyor mu? Arkadaşım sıfır almıştı arabayı ona otomatik verdiler. Nasıl bir iş bu ???

Benimde 2. anahtar chipsiz abicim :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focuslar ile ilgili bilgim olmamakla birlikte :) , Fiesteda kapılar içeriden kitlendiğinde bagaj araç içindeki düğmeden açılmıyor.

Anahtardan her türlü açılıyor. Bence, madem birinde açmıyorsun ötekinde de açma ama neyse :)

Ola ki fayda sağlar düşüncesi ile paylaştım gitti....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ogün kardeşim seninkide chipsiz demek...yaw ilk arabam renault clio 3 bile iki anahtar chipliydi.Yapma bunu ford :) Şöyle bir şey oldu acaba diye düşündüm ...Yedek anahtarı elime geçmesi uzun sürdü. İlk başta bulamadık dediler.Sonra da göderdiler..Acaba chipliyi kaybedip ,yeniden chipsiz yapıp mı gönderdiler? 2011 focus 2,5 aracı olan arkadaşlarda nasıl durum?Fabrikadan 1 chipli 1 chipsiz anahtar mı geliyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hımmm arkadaşımın ki 2011 titanium ondan 2 kumanda anahtar var. 2011 titaniumdan alt versiyondaki arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Kafam karıştı şimdi manuel olanında mı chip var???

Özgür Görür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.