Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3.5 Sedan Uğultu Sesi

Zafer Gökçe

Soru

Selamun aleyküm arkadaslar seyir halinde 70-80 km hız ve üzerlerine cikinca arkadan hafif rüzgar ugultusu geliyor önlerde sknti yok ama arka taraftan dikkatli dinleyince özellikle yuksek hizlarda cok belli oluyor. Basina gelen var mi yoksa sadece benim srabadami var. Aracim 1.5 tdci titanium manuel 2018

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Farkettiğim bir durum var. Bu tarz sesler genelde soğuk havalarda oluyor. Kış dönemindeki ses olayı ile yaz farklı. Tahminim fitillerin kışın sertleşmesi ve iyi yapışamaması, yazında normale dönüp işini daha iyi yapması ile alakalı bence. Bendede sol arka cam tarafında biraz ses oluyor ama takmıyorum kafama.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arabaların tamamında rüzgar & yol sesleri olur ve bu yalıtıma göre belirli hızlarda insan kulağının işitebileceği seviyeye çıkar. Bunun dışında bazen olmaması gereken mekanın parçalar da uğultu yapabilir bunun da kontrol edilmesi lazım. Foruma değil de bir servise görünseniz daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Süleyman Can Şahin yazdı:

bendede aynı araçtan var ancak rahatsız edici bir ses duymuyorum önceki aracım 2,5kasa focusdu ondan sonra çok sessiz geliyor bu bana.

2,5 kasa ve öncesi focuslara göre focus 3 ve 3,5 larda ses yok. hem yol hem motor sesi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.