Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ufak Dokunuşlar...

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Fordda çalışanlar kaba tipler çünkü,focus 3 ün ön konsolunda bile bir sürü kabalıklar var,eskisine göre süper belki ama şu andaki rakiplariyle kıyaslayınca focusun ön konsolu çok çangıllı çıtaklı,kaba ve garip..ön göğüsü o kadar uzun yapmaya ne gerek var arkadaş,üzerine doğru kama hibi geliyor,ön camları silmek için kırk takla atıyosun....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fordda çalışanlar kaba tipler çünkü,focus 3 ün ön konsolunda bile bir sürü kabalıklar var,eskisine göre süper belki ama şu andaki rakiplariyle kıyaslayınca focusun ön konsolu çok çangıllı çıtaklı,kaba ve garip..ön göğüsü o kadar uzun yapmaya ne gerek var arkadaş,üzerine doğru kama hibi geliyor,ön camları silmek için kırk takla atıyosun....

Ford incelik anlamında gerçketen sınıfının gerisinde bence...Mesala sileccek suyu gelmeden silecekler calışmaya başlıyor..biraz geçikmeli çalışsa iyi olacaktı..bunun gibi nice ayrıntı var eksik olan..40 Bin tl lik araçta orta tavan aydınlatması yok mesala ayıp artık bunu da opsiyon olarak koymayın daha....Ses olayını açmıyorum bile...( Akvaryum hortumuyla dönünce kapı fitillerini (16 metre gitti bu arada) biraz da olsa ses azaldı sanki. ...v.s..Ama yinede seviyorum aracımı... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...
Merhaba arkadaşlar.Sohbet baya eski kalmıs , ben yeni üye oldum .bu düğmelerden bende arıyorum fakat bu ebay dediğiniz oto yedek parçacısı mıdır?Googlede arattım bulamadım. Teşekkürler şimdiden.

Ebay Amerika'nın Gittigidiyor'udur. Kısmen, tamamen aynı değil tabiki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ebay Amerika'nın Gittigidiyor'udur. Kısmen, tamamen aynı değil tabiki.

Buldum sonunda siparişi verdim.Teşekkürler.Bu ankara'da karlıkçı halil varmış biliyormusunuz? Baya methi var, RS body kit çalışmalarına baktım başarılı olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Buldum sonunda siparişi verdim.Teşekkürler.Bu ankara'da karlıkçı halil varmış biliyormusunuz? Baya methi var, RS body kit çalışmalarına baktım başarılı olmuş.

Fiberden yapıyorlar. Fiberi koruması zordur zahmetlidir esneme payı olmadığı darbelerde kolaylıkla çatlayabilir.

Önceki Audi A4'ümde RS4 tampon yaptırmıştım. Araç birde basık olunca baya zor olmuştu benim için..

Bir kez daha düşünü derim.

Aracımdam bi kare:

557249_418353924877129_1684051215_n.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.