Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün Şarkısı

Bora A.

Önerilen Mesajlar

hahahah iyi oldu Alperene cattı belasını buldu.....hahahhaha Alperen peşini bırakmaz bu işin takar artık .... :kıhkıh::guitar::D :D :kıhkıh:

bencede benim için rock iyidir rap kötüdür şu berbattır demek yanlıştır..kime göre neye göre iyi kötü lütfen...kimse müzik otoritesi kesilmesin kimsenin başına...ikile canım dükkanın önünü kapatıyorsun... :pist:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ceeza ve Sagopa iyidir evec..Tupac ta kalitedir ama gerçekten artık rap anlamında pek bir adam kalmadı piyasada amerikada....

Metallica trash metalde rocktır zaten,sadece rocktaki temel ritimlerden daha bozuk vuruşlarla ezgi yaratır....Neyse işte Alperen sonuçta rap,asla rock müzik kadar kaliteli değil ve bunu dünyada müzikten anlayan kime sorsan aynı şeyi söylerler....

ya ama iş rock-rap karşılaştırmasına döndü.. konu o değildi ki.. neyse...

pazar günü görüşürüz abi.. teybe snoop dog P.I.M.P şarkısını koyup geleyim bari :kıhkıh: ****'lı şarkıların şahıdır..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hahahah iyi oldu Alperene cattı belasını buldu.....hahahhaha Alperen peşini bırakmaz bu işin takar artık .... :kıhkıh::guitar::D :D :kıhkıh:

bencede benim için rock iyidir rap kötüdür şu berbattır demek yanlıştır..kime göre neye göre iyi kötü lütfen...kimse müzik otoritesi kesilmesin kimsenin başına...ikile canım dükkanın önünü kapatıyorsun... :pist:

Yok yaaa..Alperene çatmışım..Aklısıra Alperenle aramızı kızıştırıp çatıştıracak..Müzevir şey seni....Sen müzikten ne anlarsın kardeşim,korkundan bir CD yapıp göndermedin beğenmem diye....Bir de kültürel mod ünvanı almış kendine önüne gelene posta koyuyor...İzmirde hava kötü galiba,şu satte klavyenin başında olduğuna göre...Yoksa çoktaaan akmıştın izmir sahillerine sen gidi hınzır kedii seniii....:)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya ama iş rock-rap karşılaştırmasına döndü.. konu o değildi ki.. neyse...

pazar günü görüşürüz abi.. teybe snoop dog P.I.M.P şarkısını koyup geleyim bari :kıhkıh: ****'lı şarkıların şahıdır..

PIMP i severim bak..ehehehehüüü..benim arabadaki flash bellekte de var....Kih Kih Kih.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok yaaa..Alperene çatmışım..Aklısıra Alperenle aramızı kızıştırıp çatıştıracak..Müzevir şey seni....Sen müzikten ne anlarsın kardeşim,korkundan bir CD yapıp göndermedin beğenmem diye....Bir de kültürel mod ünvanı almış kendine önüne gelene posta koyuyor...İzmirde hava kötü galiba,şu satte klavyenin başında olduğuna göre...Yoksa çoktaaan akmıştın izmir sahillerine sen gidi hınzır kedii seniii.... :kıhkıh:))

he ya izmirden giden kimse yokki..ankaraya gidecek sana boyoz gönderecektim esas ama kisme izmirden gitmiyor ki...giden olacak olursa sana gönderirimya

senin hakkım hibr konuda ödenmez...adamın dibisinnnnnnn

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hiçya solist kırsaclıydı banamı benziyor ne dedim olay nerelere geldi..hepsi H.cenk Kösenin yüzünden hep o karıştırıyor oralıgı sonra tüyüp ben naptımkiiiiiiii dioy...

Bu arada harbiden de sen Paul Weller a benziyon, Paul Weller sana niye benzesin o bir efsane,sen ise kıytırık bir kültürel modsun..kih kih kih.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

he ya izmirden giden kimse yokki..ankaraya gidecek sana boyoz gönderecektim esas ama kisme izmirden gitmiyor ki...giden olacak olursa sana gönderirimya

senin hakkım hibr konuda ödenmez...adamın dibisinnnnnnn

Kardeşim benim yaaa..bak unutmamış boyoz isteğimi...Seviyom ben bu adamı valla....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.