Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Klima Düğmelerini Değiştirdim

Önerilen Mesajlar

Ben yanlışlıkla bu üründen iki tane sipariş ettim.Biri geldi ve aracıma taktım.Diğeri şu anda İstanbul PİM'de.Birkaç günde elime ulaşır.Eğer ilgilenen arkadaşlar varsa diğerini satacağım.İsteyen olursa telefonla görüşebiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yanlışlıkla bu üründen iki tane sipariş ettim.Biri geldi ve aracıma taktım.Diğeri şu anda İstanbul PİM'de.Birkaç günde elime ulaşır.Eğer ilgilenen arkadaşlar varsa diğerini satacağım.İsteyen olursa telefonla görüşebiliriz.

Kemal Bey ben düşünüyorum bu düğmelerden almayı fiyat olarak bilgi verirseniz. özel mesaj atamıyorum siz bana atarsanız sevinirim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bayıldım..

Artık style focus alabilirim :)

Bu düğmeler yeni focusa da uyar mı ? Kendimiz takabilir miyiz ? Zor mu?

EDİT: Linkte buldum. Gönderi dahil 20 dolar. Takmak çok kolay gördüğüm kadarıyla..Akşam siparişi veririm. Bir yerden başlamak lazım değil mi : ^_^

forumda örneği var galiba ama hatırlayamadım. gayet güzel olmuştu. ben de beğeniyorum ama çok sık kullandığım çevirgeçlerin kullanıcı dostu olmasını da istediğimden dolayı değiştirme yanlısı değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende cenk hocamdan aldm ve uygulamayı yaptım. bir gün bende paylaşırım resimleri.

Ancak uygulamada şöyle bir olay var dikkat edilmesi lazım bende uyguladıktan sonra fark ettim düğmelerden ancak birisini söküp düzeltebildim. diğerleri kaldı.

dikkat ettiyseniz düğmlerin eteği şeffaf. ve o kısım yuvaya oturuyor ancak siyah kısım 2-3 mm yukarıda kalıyor. yani şeffaf kısımdan ışık sızıyor. buda akşam karanlıkta çok miktarda ışık sızdırıyorki düğme kısmı sızan ışıktan dolayı karma karışık oluyor. Ya bir cd kalemi ile veya siyah oje ile şeffaf kısım boyanırsa sadece düğmenin üstündeki yerlerden ışık çıkıyor ve hem görüntü düzgün oluyor hemde düğmenin kademesi görülüyor. 

140.jpg

cem aksoy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kemal Bey ben düşünüyorum bu düğmelerden almayı fiyat olarak bilgi verirseniz. özel mesaj atamıyorum siz bana atarsanız sevinirim...

Kusura bakmayın,mesajınızı bugün cevaplayabildim.İnternetime bugün kavuşabildim.Düğmelerle hala ilgileniyormusunuz?Özelden bende mesaj atamıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Kusura bakmayın,mesajınızı bugün cevaplayabildim.İnternetime bugün kavuşabildim.Düğmelerle hala ilgileniyormusunuz?Özelden bende mesaj atamıyorum.

Kardeş merhaba eğer arkadaşa satmadıysanız ben de alabilirim irtibat numaram: 0533 7325979 istersen msj at bende araya bilirim iyi günler iyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

arkadaşlar, komşu forumdaki bir arkadaşımdan esinlenerek ebay dan yeni klima düğmelerini aldım ve bu gün fırın düğmesini andıran düğmeleri yenisi ile değiştirdim. Sizlerinde beğeneceğinizi düşünüyorum...

Klima düğmelerinin linki: http://www.ebay.com/itm/Refitting-FORD-FOCUS-A-C-HEAT-CONTROL-KNOBS-/320838963266?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item4ab37e1042#ht_4678wt_982

DTAiR.jpg

5KIj1.jpg

MOM8p.jpg

sadık bey fiyatı nekadar oldu ve bu sıte yabancı galiba nası siparis ödeme olayı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Bu da benden gelsin...

img1038xa.jpg

img1037ad.jpg

merhaba hakan hocam üzerinden 1 ay geçmiş ama yeni gördüm bu düğmelerdeki focus yazısı düğmenin orjinal kendisinde mi var yoksa siz sonradan mı yazdırdınız gayet hoş  duruyor ben de bundan almak istiyorum nerden aldınız acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba hakan hocam üzerinden 1 ay geçmiş ama yeni gördüm bu düğmelerdeki focus yazısı düğmenin orjinal kendisinde mi var yoksa siz sonradan mı yazdırdınız gayet hoş duruyor ben de bundan almak istiyorum nerden aldınız acaba

Merhaba Alp Bey,

Focus yazıları düğmelerin üzerinde var,sonradan ekleme yapmadım.Ben ürünü (Aliekspress) sitesinden almıştım,ama şu an sanırsam diğer sitelerde de benzer ürünleri bulmak mümkün.

Hakan Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Alp Bey,

Focus yazıları düğmelerin üzerinde var,sonradan ekleme yapmadım.Ben ürünü (Aliekspress) sitesinden almıştım,ama şu an sanırsam diğer sitelerde de benzer ürünleri bulmak mümkün.

ebay sitesinde var ama onda focus yazısı yok başka da hangi sitelerde var bilmiyorum türkiyedeki sitelerde bulamadım. bildiğiniz site varsa linkini verebilir misiniz ayrıca hiç yabancı sitelerden alışveriş yapmadım aslında türkiyeye getiren biri olsa ondan alabilirdik

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.