Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bu Uyarı Ne Anlama Geliyor?

Mesut ç

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

yardım için teşekkur ederim. :D

--5 dakika sonra eklendi--

arastırmaya vaktım yok su anlık ama akşsam ilk işim kitapcıgı incelemek olucak :D tekrar tekrar tesekkur ederım

Mesut ç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Alperen G. yazdı:

Araştırmayı sevmeyenler için cevap:

Dış sıcaklık 0-4 derece arasındayken o ışık sarı yanar.

0 ve altındaysa kırmızı yanar.

Yolun buzlu olabileceği uyarısıdr..

Eğer aracınıza güncelleme yaptırdıysanız kırmızı ışık artık yanmıyor. 4 derecede sarı yanmaya başlıyor. Benim göstergemdede daha önce 0-4 arası sarı , 0 ve altı kırmızı yanıyordu.Geçen sene serviste yapılan güncelleme sonrasında kırmızı ışık yanmıyor.Böyle bir özelliği neden kaldırırlar anlamış değilim.Çok sinir olmuştum o zamanlar :angry:  Ama zamanla sadece sarıya alıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Alperen G. yazdı:

0 ve altındaysa kırmızı yanar.

Bir soru da benden, 

gösterge eksi değerleri gösterirken bile sarı yanıyor benim o ışık. Önceden kırmızıya dönüyordu. 

Test ekranından kontrol ettim, kırmızı da yanıyor test ekranında ancak kullanırken kırmızıya dönmüyor. 

Nedendir ya da çözüm önerisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

Bir soru da benden, 

gösterge eksi değerleri gösterirken bile sarı yanıyor benim o ışık. Önceden kırmızıya dönüyordu. 

Test ekranından kontrol ettim, kırmızı da yanıyor test ekranında ancak kullanırken kırmızıya dönmüyor. 

Nedendir ya da çözüm önerisi olan var mı?

çözümü okumak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Ozan Kar yazdı:

çözümü okumak.

nereyi okuyayım Ozan?

--2 dakika sonra eklendi--

Güncellemeden sonra olduğu benim de aklıma geldi ama, güncelleme iyileştirme adına yapılır. Bu olan bir özelliği götürdüğünden mantıklı gelmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
46 dakika önce, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

nereyi okuyayım Ozan?

--2 dakika sonra eklendi--

Güncellemeden sonra olduğu benim de aklıma geldi ama, güncelleme iyileştirme adına yapılır. Bu olan bir özelliği götürdüğünden mantıklı gelmedi.

Bu konuda dahil olmak üzere defalarca yazıldı forumda artık böyle olduğu. Arıza olmadığı. Ve yapacak bir şey olmadığı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence sarı olması kafi, buna ek ikinci kez "çok önemli" niteliğini taşıyan kırmızı rengin olması -bakın buralarda bile- "acaba nedir?" diye tedirgin ediyor insanları. Sadece, araştırmayı/okumayı seven insanlar kullanmıyor arabayı; anlık panikleri ortadan kaldırmak için iyi bir uyarı sistemine geçilmiş. Bence 7-70'e doğru olan bu şekli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.