Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2007 Cvt Focus Sorularım

Enes Gürcü

Soru

Öncelikle merhaba arkadaşlar forumun ve ford ailesinin yeni üyesiyim daha önce ford aracım olmadı haliylede aklımda kafamda ve araç üzerinde olan ekipmanlar hakkında bi kaç sorum olacak.Konu yanlış yerde ise özür dilerim admin arkadaşlar ilgilenirse sevinirim sorularımı sıralamam gerekirse;

1-Aracımın internet üzerindeki adı(Örneğin:Aracım ruhsatta 'Focus 1.6 SD Trend TDCİ CVT' olarak geçiyor fakat internette bu isimde özellik olarak aratmaya çalışınca Ghia'dır veya 5 kapılı farklı modeller çıkıyor)

2-Aracım hangi paket(full-boş-trend-güvenlik vs.)

Resimleri:

bG7gBG.jpg

dGgWO7.jpg

3-Ekspertize soktuğum aracımda Egr valfi ile ilgili bi problem çıktı,bunu ben temizleyebilirmiyim nerededir veya bi kaç yerde araştırdım bunu sökersem herhangi bi problem ile karşılaşırmıyım

4-Bu resimde görülen şey motor suyu mudur bunun rengi neden böyledir

5Q6oal.jpg

5-Aracımın dikiz aynası üzerindeki şu şey nedir bana araç içi dvr kamera gibi geldi fakat teypten dvr'a girince sonuç yok acaba bağlantıları yapılmamış olabilir mi

PrJYG7.jpg

6-Resimlerdeki teyibimin modeli nedir Navimex olduğunu biliyorum fakat gerisi yok çok araştırdım bulamadım bu teyip aracım ile tam uyumlu bi teyip midir

vpWQAD.jpg

Ln5Y8z.jpg

nW059a.jpg

7-Direksiyon altındaki düğmelerim çalışmıyor acaba bağlantılarında mı problem vardır teyip mi uyumlu değildir teyipten tanıtmaya çalışıyorum düğme işlevsiz kalıyor basmama rağmen görmüyor teyibin kabloları ve aradaki aparat resimde mevcuttur direksiyon kumandası kablolarını bulamadım.Birde bağlanmamış 2 adet kablo var üzerlerinde key1 ve key 2 yazıyor bunların işlevi nedir.

Ln5Y0J.jpg

7N3Vpm.jpg

PrJYAv.jpg

Şimdiden çok teşekkürler konu biraz karışık olmuş olabilir affola yeni üyeyim admin arkadaşların her türlü yönlendirmesine-düzenlemesine açığım umarım fazla gecikmeden kafamdaki soru işaretlerini giderebilirim herkese iyi forumlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

1 ve 2 için, aracın özelliklerine buradan erişebilirsiniz.

3- EGR hakkın çok konu mevcut, baksan iyi olur.

4- Soğutma suyu, renkte sorun yok. Türlü renkleri olur.

5 ve 6 sonradan takma cihazlar bakmak lazım üzerlerine.

7- Uyumsuz müzik sistemi takıldıysa düğmeler çalışmıyordur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok teşekkürler yakup abi kafamdaki soruları bi nebzede olsa rahatlattın şu forumu sadece 2 gündür takip ediyorum gerek içerik bakımından gerek sorulan soruları bilen arkadaşların cevapları bakımından sadece bi kaç konu takip edilse bile bu forumun gerçekten bi aile ortamı taşıdığı belli cevaplar için sağolasın umarım başka sorular çıkmaz kafamdan başınızı ağrıtmayayım ilk günlerden :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 dakika önce, Enes Gürcü yazdı:

Çok teşekkürler yakup abi kafamdaki soruları bi nebzede olsa rahatlattın şu forumu sadece 2 gündür takip ediyorum gerek içerik bakımından gerek sorulan soruları bilen arkadaşların cevapları bakımından sadece bi kaç konu takip edilse bile bu forumun gerçekten bi aile ortamı taşıdığı belli cevaplar için sağolasın umarım başka sorular çıkmaz kafamdan başınızı ağrıtmayayım ilk günlerden :D

Rica ederim :) Elimizden geldiğince yardımcı oluruz ama öncelikle eski konulara bakmayı ve araştırmayı öneririm :) Zaten birçok şey yanıtlanmış olabilir, tekrara düşmeyelim :yeah: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.