Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 1.5 Tdci Powershift Için Yeni Mondeo Janti ?

Misafir

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Zafer Akbs yazdı:

arayış devam ediyor.

Gözüme Almanya MAM markalı bir jant takıldı.

Ağırlık açısından şüphelerim var satıcıya msj gönderdim.

MAM hakkında bilgi sahibi olan varmı acaba ?

Untitled.jpg

Bunu ben de merak ve sahibindende takip ediyorum. MAM A7 modeli bu. İşin içinde biraz siyaset var :( Her ne kadar alman MAM dese de Keskin grubuna ait bir jant. Bildiğim kadaryla firma sahibi Bayburtlu hatta köyünün orijinal adı MAM. Cumhuriyetten sonra adı Değirmencik olarak değiştirilmiş. https://tr.0wikipedia.org/wiki/Değirmencik,_Bayburt 

Bildiğim kadarıyla malum organizasyonu destekleyen bir firma diye biliyorum. Bu yüzden son zamanlarda satışı azaldı mesela İpekyolu lastikçilik vardı bunları satan,  artık yok. İlan beylikdüzünde muhtemelen elinde kalmış olan bir lastikçi. Avrupa yakasında otursam kesin gidip göreceğim. Ancak bana o kadar uzak ki..Hatta dün konu açmayı düşündüm: Beylikdüzünde oturan ya da çalışan var mı bir zahmet şu janta bir bakıversin diye. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, H. Cenk yazdı:

Bunu ben de merak ve sahibindende takip ediyorum. MAM A7 modeli bu. İşin içinde biraz siyaset var :( Her ne kadar alman MAM dese de Keskin grubuna ait bir jant. Bildiğim kadaryla firma sahibi Bayburtlu hatta köyünün orijinal adı MAM. Cumhuriyetten sonra adı Değirmencik olarak değiştirilmiş. https://tr.0wikipedia.org/wiki/Değirmencik,_Bayburt 

Bildiğim kadarıyla malum organizasyonu destekleyen bir firma diye biliyorum. Bu yüzden son zamanlarda satışı azaldı mesela İpekyolu lastikçilik vardı bunları satan,  artık yok. İlan beylikdüzünde muhtemelen elinde kalmış olan bir lastikçi. Avrupa yakasında otursam kesin gidip göreceğim. Ancak bana o kadar uzak ki..Hatta dün konu açmayı düşündüm: Beylikdüzünde oturan ya da çalışan var mı bir zahmet şu janta bir bakıversin diye. 

abi tespit süper,

az önce satıcı ile görüştüm ağırlık olarak oem jantlardan çok az bişi ağır dedi.

keskin markasını biliyorum aslına bakarsan replika jantlardan daha iyi gibi geldi bana ama bilmiyorum.

bakalım bu jant işi nasıl sonuçlanacak merak içindeyim bende :)

--2 dakika sonra eklendi--
44 dakika önce, Muhammed Kavlak yazdı:

Keşke satan olsa. Bulabilir miyiz acaba ?? 

keskin jant olarak araştırınız. çin replikalarından daha sağlam.

cms ve keskin önerimdir. kormetal da sağlamdır fakat jantları çok ağır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hayırlı olsun. :) Fiyat da yazalım referans olur birine :) 

Teşekkürler Yakup,

Uzun zamandır yakınımın mondeosuna göz diktim ve arkadaşımı mondeonun 19 inç krom çok kollu jantını almaya ve ücretinin 2000 tl sini karşılamak kaydıyla ikna ettim. Sonuç olarak arabadan söktük:) arkadaşım ve bende yeni jantlarımızdan çok memnunuz?

kozmetik olarak 10 üzerinden 10? 

Mondeo için aldığımız jant bu arada

IMG_5353.PNG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Vignale jantı, güzel güzel onun da fotosunu görürüz müsait zamanda :P 

En kısa zamanda ?

59 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Maşallah. Şu vignale jantı da harika

Teşekkür ederim. Evet şahsen mondeoda en sevdiğim jant vignale jantı. 

54 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Hayırlı olsun Zafer,

Kaldı @H. Cenkabinin jant işi, onu da hallettik mi tamamdır @Turhan Atasoy duydun mu ?

Teşekkür ederim.? @H. Cenk abinin konusunu okudum o piano black istiyor sanırım. Onun için yukarıda paylaştığım MAM jant biçilmiş kaftan. Yada benim janttan alıp profesyonelce piano black boyatcak olucak biticek ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22.08.2017 - 11:33 tarihinde, Zafer Akbs yazdı:

arayışlar devam ediyor.

bugün şöyle bir jant lastik kombinasyonu buldum. satıcıya yazdım cevap bekliyorum.

sanırım eski kasa mondeo jantı.

acep yakışırmı bilemedim ?:blink:

jant 1.jpg

jant2.jpg

burda takılmışı var bakabilirsiniz

20170908_220316.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

32 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Onu takipte zaten Cenk abi ?

Valla ikinci planım MAM janttı bence kaliteli??

--1 dakika sonra eklendi--
18 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

burda takılmışı var bakabilirsiniz

20170908_220316.jpg

Evet ST jantı andırıyo ama kıvrımları tam benzeri değil. 

Takılsa kötümü olur? Bence olmaz şekil 1A da göründüğü gibi cuk oturmuş buda ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.