Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

"Tarih Tekerrürden İbarettir"

onderpeker

Önerilen Mesajlar

Sayın forumdaşlar,

Bir Önder Peker klasiği daha yaşandı.

Hadiseyi anlatmadan Önce kısaca bir geçmişe gÖz atalım:

Önder Peker ve Arabasının Başına Gelenler:

Yıl: 2006

Araç: F2 Sedan

Km: 350

Hadise: 10km/h hızla kapalı otoparkta yer ararken ters yÖnden gelen bir aracın darbesi ile sağ çamurluk ve tampon birleşimi hasarı. Bu hadise sonrası kendi aracımı aldım.

Yıl: 2008

Araç: F2 HB

Km: 15000

Hadise: Park halinde iken kimliği belirsiz kişi ve niteliği belirsiz bir yüksek araç tarafından sağ çamurluk ve tampon birleşimi hasarı.

Yıl: 2008

Km: 16500

Hadise: Kapalı otoparkta park halinde iken ehliyeti olup akıl yetisinden uzak bir bayan sürücü tarafından (gaz-fren karmaşası) Önce sol Ön çamurluk tampon birleşimi, süratin yüksekliğinden dolayı aracın sürüklenmesi ve sağ tarafından da kolona sıkıştırılıp sağ çamurluk hasarı.

Yıl: 2009

Km: 35000

Hadise: Park halinde iken kimliği belirsiz kişi ve niteliği belirsiz araç tarafından yüksek süratli çarpma neticesinde Ön tampon sol tarafı eziği.

Yeni hadisemiz, aynı formatta anlatmak gerekirse:

Yıl: 2012

Araç: F3 HB

Km: 1050

Hadise: Park halinde iken kimliği belirsiz kişi ve niteliği belirsiz bir araç tarafından sağ Ön çamurluk – tampon birleşimi hasarı.

Şimdi sÖyleyin bana tarih tekerrürden ibaret ve Önder Peker şanssız değil de nedir???

Fotoğraf falan yüklemiyorum, zaten canım çok sıkkın...

Saygılarımla!

onderpeker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz en iyisi bir tane güzel irice bir kurbanlık alın hayır kurumlarına bağışlayın..inanç durumunuzu bilmem ama ..Bu tavsiyeyi ileri ve güvenli sürüş teknikleri uzmanı,vıp sürücüsü ,2 tane araba pert eden ,1 tane ölümlü yaralanmalı kaza atlatan biri olarak söylüyorum..

oğuz mete tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gecmis olsun sizden daha onemli digil ancak sakinan goze cop batar derler.Size garip bir olayimi anlatim, gecen sene arabanin arka tamponuna vurmuslar bende gittim yaptirdim 3 gunde arabasiz kaldim.Arabayi aldigim gun arabayi gittim parkettim sonuc arka tampona bir daha vurmuslar onun icin artik hic umurumda degil isterlerse parcalasinlar kasko hallediyor nasil olsa :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.