Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Günün filmi

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 516
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

sinemaya gitmemek için sebepler... 1.Büyük ve görsel efektli filmlerin 50 kişilik salonlarla son derece kötü kopyalarla gösterimi ve evimdeki ses sistemi kadar ses çıkmaması..artık görsellik ve s

Dün izledim, çok etkileyici. İnsanların geçmiş ve geleceğini görebilme yeteneğiniz olsa ne yapardınız ? Ağır bir yük olurdu, her insan bu yükü kaldıramazdı herhalde. Zaten Antony Hopkins'e bu tür roll

tv den sıkıldınız forumdanda ne yapalım online yada indirip ogün için bir film izleyelim değilmi günlük önerebileceğim yada sizlerin önerileri ile kararsız seçimlerden kurtulalım derim...işte günün fi

Yayınlanan Görseller

1 saat önce, Mertcan Çelik said:

yeni Kaptan Amerika'yı izledim, aksiyon sahneleri filan fena değil de Avengers'daki gibi mizahi kısmı hiç hiç yeterli gelmedi bana. idare ederden hallice diyelim

işin mizah kısmını acemi örümcek adama kalmış. O'nun da sahnesi azdı zaten.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eskiden bi film tutunca 2.yi çekerlerdi hadi bilemedin 3 te bırakırlardı.

Kahraman filmlerinin bokunu çıkardılar artık iyice.

Hepsi aynı 2 saatlik keşmekeş kötülerle savaş falan. Film sonunda dünyayı kurtar. Amerika oleyy.

Artık superman batman ironman abidikman gubidikman çekilmiyor daralıyorum [emoji1]

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Eskiden bi film tutunca 2.yi çekerlerdi hadi bilemedin 3 te bırakırlardı.

Kahraman filmlerinin bokunu çıkardılar artık iyice.

Hepsi aynı 2 saatlik keşmekeş kötülerle savaş falan. Film sonunda dünyayı kurtar. Amerika oleyy.

Artık superman batman ironman abidikman gubidikman çekilmiyor daralıyorum [emoji1]

Marvel zaten en az 5 film cekmeden birakmiyor.. Tavsanin suyunun suyu..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde Deadpool'u izledim. Hem bir Marvel klasiği hem de değil. Antikahraman ve kahramanlık arasında sıkışan karakter Iron Man' den daha espirili bence. Bunun dışında sanki filmi Tarantino çekmiş. Bu kadar kan Marvel'in kahramanlarına çok fazla gibi geldi. Küfürlere aldırış etmedim. Zira hedef kitle öncelikle Amerikan toplumu ve Y kuşağı olunca normal diyebiliriz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yeni X men kıyameti izledim...23 nisan müsameresi gibi geldi bana...

Ancak captain amerikayı sevmesemde kış savaşçısı arkadaşının bir motorsikletliyi düşürüp tek eliyle motoru tutup üzerine binme sahnesi beni benden aldı en son James bond ve jason bourne filmlerinde benzer sahneler vardı bu bir tık üstü olmuş...

Bir saat önce, Tevfik said:

Ancak captain amerikayı sevmesemde kış savaşçısı arkadaşının bir motorsikletliyi düşürüp tek eliyle motoru tutup üzerine binme sahnesi beni benden aldı en son James bond ve jason bourne filmlerinde benzer sahneler vardı bu bir tık üstü olmuş...

Tevfik tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
4 saat önce, Süleyman Ünal said:

Geçenlerde Deadpool'u izledim. Hem bir Marvel klasiği hem de değil. Antikahraman ve kahramanlık arasında sıkışan karakter Iron Man' den daha espirili bence. Bunun dışında sanki filmi Tarantino çekmiş. Bu kadar kan Marvel'in kahramanlarına çok fazla gibi geldi. Küfürlere aldırış etmedim. Zira hedef kitle öncelikle Amerikan toplumu ve Y kuşağı olunca normal diyebiliriz.

Deadpool'u ben de izledim.. Emeğe saygı göstermedim direkt indirdim :) Açıkçası ben de beğendim. Evet küfürlü ama karakterin özelliği o zaten.. di mi ama?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Deadpool ciddi farklı ve orjinal bir karakter bence. Henüz izlemediysem de pek seveceğimi düşünüyorum.

Marvel çizgi roman serilerinde saçma derecede farklı kombinasyonlar var da hepsini karıştırınca işin kalitesi pek düşüyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
4 dakika önce, Mertcan Çelik said:

Deadpool ciddi farklı ve orjinal bir karakter bence. Henüz izlemediysem de pek seveceğimi düşünüyorum.

Marvel çizgi roman serilerinde saçma derecede farklı kombinasyonlar var da hepsini karıştırınca işin kalitesi pek düşüyor.

Aynen öyle. Aslında işi uzatınca kahramanlardan da soğuyorsun. Suyu çıkmış durumda ve işlenen konuların dandikliği çocukluk kahramanlarımızın samimiyetini  ve sempatikliğini gölgeliyor. Deadpool ise antikahraman özelliğinden kaynaklı beni cezbetti aslında. Adamın dünya (onun deyimiyle s.... nde) umurunda değil. Tamamen kişisel olması da onu farklı ve çekici yapıyor. Öyle dünyayı kurtarma telaşında bir kahraman olmak istemiyor. Umarım seri çekilip iyilik timsali bir süperadam haline getirmezler.

6 saat önce, Tevfik said:

X men kıyamet mi? Yerim ben öyle kıyameti. İnsan kıyamet koparken uyur mu? Yeminlen gözlerim bi ara gitti geldi. Ayrıca Wolverine olmadan x men'in tadı tuzu eksik kalmış.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 5 ay sonra...

Bugün bu filme gittim ve gerçekten çok hoşlandım.. Serinin 2. filmi, ilkinden çok daha güzeldi. Gitmek için 1. yi izlemenize gerek yok ama izlediyseniz daha keyifli. Sadece savaş değil, komedi ve duygusallıkta çok. Kurgu ve efektler çok güzel, sadece bir kaç patlama sahnesi yapmacık kalıyor, onun dışında harika.  10/9

144735.jpg-r_1280_720-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz de dun gece Doctor Strange'e gittik.
Marvel'in isi civitmadan yaptigi nadir filmlerden bence. Ama elbette devami gelecek sekilde bitirdiler. Ama gerek oyunculuk gerekse de gorsel olarak guzeldi. Cgi olayi hic siritmiyor cok basarili.. Guzel espriler de vardi yer yer. Sana puanim 9 kankam..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şimdi, Alperen G. yazdı:

Biz de dun gece Doctor Strange'e gittik.
Marvel'in isi civitmadan yaptigi nadir filmlerden bence. Ama elbette devami gelecek sekilde bitirdiler. Ama gerek oyunculuk gerekse de gorsel olarak guzeldi. Cgi olayi hic siritmiyor cok basarili.. Guzel espriler de vardi yer yer. Sana puanim 9 kankam..

Bize gelseydin patlamış mısır da vardı. Aynı filmi izlemişiz. :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.