Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün filmi

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Bad Ass (2012)

1928330.jpg

Şehiriçi otobüsünde bir saldırı gerçekleşmiştir. Otobüste bulunan Vietnam gazisi, saldırganların elinden birini kurtarmasıyla kahraman ilan edilir. En iyi arkadaşının cinayete kurban gitmesi ve polisin olayı çözmeye yanaşmaması üzerine, harekete geçmeye karar verir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanların Öfkesi (2012)

Wrath of the Titans

1646987.jpg

Zeus'un oğlu yarı tanrı Perseus'un canavar Kraken'i kahramanca altetmesinin üzerinden 10 sene geçmiştir. Bir balıkçı olarak 10 yaşındaki oğlu Helius ile sessiz sakin bir hayat sürmektedir.

Ancak titanlar ve tanrılar araasında savaş tekrar kıvılcımlarını göstermektedir. İnsanların bağlılıklarını azaltmaları ve tanrıların hapsedilmiş titanlar ve gaddar liderleri Kronos (Zeus, Hades ve Poseidon'un babası) hapisten kaçar. Kronos Zeus'u esir alır ve insanlığı tehdit etmeye başlar. Bu durumda iş insanlığı daha önce de kurtarmış olan Perseus'e düşer..

http://www.youtube.com/watch?v=WBkVjbkRW8A

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

hayat-guzeldir_136727.jpg

Filmin Özeti:

1930'ların İtalya'sında Guido adındaki tasasız, kaygısız bir Yahudi kitapçı yakın bir şehirdeki güzel kadına kur yapıp onunla evlenerek bir peri masalı başlatır. Guido ve karısının bir oğulları olur ve İtalya'yı Alman güçleri istila edene kadar birlikte mutluluk içinde yaşarlar. Ailesini bir arada tutabilmek ve oğlunun Yahudi toplama kamplarının dehşetinden elinden geldiğince uzak tutmak çabası ile Guida bu yıkımı bir oyun gibi gösterir. Bu oyunun kazanma ödülü ise bir tanktır...

Dün ikinci kez gözlerimizi yaşartmıştır bu film. İlk izlediğimde filmin ilk yarısı çok saçma gelmişti böyle bi filmi nasıl beğenir insanlar demiştim. Meğerse yine yanılmışım..... ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dün bende....yemende somon avlamak adlı filmi izledim gece...fena degildi emily blunt için izlenebilir...

aksyion içinde clearskin var..sanırım baştaki SW focus III idi...maceraseverlere...tavsiye ederim...

Salmon Fishing in the Yemen

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde Tinker Tailor Soldier Spy isimli filmi izlemeye çalıştım. 1 saat kadar sabrettim (o da Gary Oldman'ın hatrına) ama içim şişti yeminle.. ha bişi oldu ha bişi olacak derken, ne idüğü belirsiz durağan komplolar eşliğinde bunalarak kapattım..

O değil de Star Wars serisini izleyeceğim 4-5-6-1-2-3 şeklinde ama bir türlü fırsat bulup başlayamadım..

Alperen G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde Tinker Tailor Soldier Spy isimli filmi izlemeye çalıştım. 1 saat kadar sabrettim (o da Gary Oldman'ın hatrına) ama içim şişti yeminle.. ha bişi oldu ha bişi olacak derken, ne idüğü belirsiz durağan komplolar eşliğinde bunalarak kapattım..

O değil de Star Wars serisini izleyeceğim 4-5-6-1-2-3 şeklinde ama bir türlü fırsat bulup başlayamadım..

izle izle bırakamazsın başlayınca bitiyor hemen ;)

evde imperial march eşliğinde yürüyordum 2-3 gün boyunca :D

Ahmet A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.