Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Frenler Kaç Bin Km'de Biter?

Misafir

Soru

Arkadaslar..aracimin 21 binde baski balata degismis..aldigimda 63 bindeydi(suan 66.500)..fren yuzdesi experde %73 ve aracin fren sistemi araci durdurmaya yetmektedir/yeterlidir diyordu..bu %73 ne demektir..ideali kactir, risk ne zaman baslar? Aracim suan serviste, sizce bir sikayet belirtmeli miyim, baktirmali miyim?

Ayrıca baski-balata degisimi garanti kapsaminda midir?

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

baskı balatanın bu kadar erken değişmesi çok garip. Tabi kullanıma göre değişir ama 2010 model aracım 90 bine yaklaştı baskı balatayı henüz değişmedim ön balataları keyfe keder 75 000 bakımda değişmiştim balataları çıkardığımda keşke değişmeseydim dedim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18 hours ago, Ozan Kar said:

mcanın jantlarını pek bilmiyorum ama çok kapalı değilse jantın kolları arasından görebilirsiniz balata durumunu. bitmiş olacağını sanmıyorum, servis hiç bakmadan 45000km diye bitmiştir bunlar bile diyip aramış dahi olabilir ne yazık ki. balata değişimi için servise gitmeye gerek yok bence, 150tl civarına dışarda yaptırabilirsiniz. genelde tavsiye edilen 2. balatada diskinde değişimidir, buda not olarak kalsın.

motorcraft orijinal ford ürünü, fabrikanın taktığında ford yazıyor ancak sonradan değişenler motorcraft, serviste motorcraft takıyor. ford yazanı hiç görmedim. muhtemelen aynıdır zaten.

usta ya da servis olarak tavsiye alabilir miyim? internetten 135 tl ye ön balataları buldum.. 

değişim için usta bulsam olur sanırım?? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18 dakika önce, Abdullah Demir yazdı:

usta ya da servis olarak tavsiye alabilir miyim? internetten 135 tl ye ön balataları buldum.. 

değişim için usta bulsam olur sanırım?? 

Orjinal motorcraft balata sponsorumuz @ER-OL Otomotiv de 120 tl idi en son, bir arayın bence Berk beyi ...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.