Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arka 4 Egzoz Olmuş mudur Sizce?

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Böyle mi?
a87177d58261b86c652cb868ed1b9a58.jpg
5594877dd29f9d4fc5d2681ef7cb2528.jpg

çift daha iyi sanki :)

--2 dakika sonra eklendi--
31.12.2016 - 10:24 tarihinde, Serkan erden yazdı:

hoş olmuş,genelde hb kasalarda görüyordum sedanada uymuş. kaça patladı acaba?

200 tl

--12 dakika sonra eklendi--
31.12.2016 - 11:01 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

Olmasına olmuş da 125 PS'lik arabada benim gözümde gereksiz bir abartı oluyor.

"mış gibi" yapmaya ne gerek var?

Neyse beğeneni çok, güle güle kullanın.

bkn. egzozcular taş mı yesin?

olmadımı boş duruyo gibi geldi. bende yapana kadar onkere düsündüm gittim geldim. en sonunda uyguladım. resimlerde iyi görünmüyo ama yanındayken baya spor bi hava yakaladı. bir araba sevdalısı olarak gönlüm rahat egsozcular taşmı yesin hocam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Arka 4 Egzoz Olmuş mudur Sizce? olarak değiştirdi
olmadımı boş duruyo gibi geldi. bende yapana kadar onkere düsündüm gittim geldim. en sonunda uyguladım. resimlerde iyi görünmüyo ama yanındayken baya spor bi hava yakaladı. bir araba sevdalısı olarak gönlüm rahat egsozcular taşmı yesin hocam [emoji4]

Doğan abinin jantlarıda tavsiye ederim üstündeki jantta güzel gerçide 17 inç düşünülürse.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[emoji4]

Levent şimdi abi olarak sana eleştride bulunuyum azıcık. Bak eksozlar çok dışarıda duruyor. Bence onları az daha içeri çektir. Bagaj kapağındaki siyah plastiği sök at. Benim spoilerdan al daha şık durur. Ve araba jant istiyor haberin olsun. Orj ford jantlarından 17 jant takabilirsin. İnce yanak geniş tabana girme derim.
Mondeo jantı
11b1a29d0fc5e0df5a30beb8a6e79280.jpg
Bunlarda acemice shop yapılmış mondeo selective jantlı hali. Yazlık takımım olacak.
cb9afa50ea2f46b3fad6c7339c28c481.jpg
Bunlarda focus sport paket jantları. Artık bende değiller.
3629e7e7acd8673da6f2264e54585062.jpg
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

01.01.2017 - 20:26 tarihinde, Yasin Taşcı yazdı:

Doğan abinin jantlarıda tavsiye ederim üstündeki jantta güzel gerçide 17 inç düşünülürse.

benim takacağım janlar belli sadece biraz bekliyom avımı yakalayınca 18 inc araçbide basık suan on numara olacak diye düşünüyorum

--13 dakika sonra eklendi--
01.01.2017 - 21:11 tarihinde, Doğan Kurban yazdı:

Levent şimdi abi olarak sana eleştride bulunuyum azıcık. Bak eksozlar çok dışarıda duruyor. Bence onları az daha içeri çektir. Bagaj kapağındaki siyah plastiği sök at. Benim spoilerdan al daha şık durur. Ve araba jant istiyor haberin olsun. Orj ford jantlarından 17 jant takabilirsin. İnce yanak geniş tabana girme derim.
Mondeo jantı
11b1a29d0fc5e0df5a30beb8a6e79280.jpg
Bunlarda acemice shop yapılmış mondeo selective jantlı hali. Yazlık takımım olacak.
cb9afa50ea2f46b3fad6c7339c28c481.jpg
Bunlarda focus sport paket jantları. Artık bende değiller.
3629e7e7acd8673da6f2264e54585062.jpg

bence spoyler suan senin gösterdiğinden cok iyi gerçi zekler tartışılmaz.    janta gelince evet alacam ama 18 inc takacam bizim yollar ankaradan düzgün set cukur hiç yok bu yüzden 18 jant olacak.    ama bijon aralığı için bekliyorum.    eksozlara gelecem dışarıda durma sebebi araca yandan bakınca yok gibi duruyo ve egzozlar ikisine görevini yapıyor biraz daha içeri alırsam tamponu eritecek başka bi resim atacam haklı olduğumu göreceksin

unnamed.jpg

--25 dakika sonra eklendi--

öndeki ek çok kaba duruyo tafsiyem cok acil sökmen bu rerimdeki aracıma uyarsan daha iyi bi görüntü alırsın spoyleride sök o kasa araçta sade olması daha iyi duruyo varsa yanjlışım arkadaşlar yorumlasın

DSC_0052.jpg

DSC_0147.jpg

DSC_0153.jpg

DSC_0175.jpg

DSC_0184.jpg

IMG_20140925_222821.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öne başka aracın lipini takıpta oem sport paket ekine kaba demek yanlışların başlangacı olmuş,siyah bant tarzında çıkıntıyı göklere çıkarmak ve daha çok yakışan bir spoilerı yermek yanlışlarınızı devam ettirmiş,ön ekle jantla far-sis zenon takmakla araç yapıldığını/modifiye edildiğini sanmak son nokta olmuş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

anlayan anlıyo telefondan yazıyom otomotik klavye düzenleme yerine bozuyo çok yoğun alduğum için pek önemde vermiyom bu tür şeylere (kapiş)

--6 dakika sonra eklendi--
06.01.2017 - 00:06 tarihinde, Ahmet Özçelik yazdı:

egzozun videosu var mı ? sesini duyalım 

sadece kafa bunlar gürültü sevmem

--9 dakika sonra eklendi--
05.01.2017 - 23:39 tarihinde, Semih G. yazdı:

Öne başka aracın lipini takıpta oem sport paket ekine kaba demek yanlışların başlangacı olmuş,siyah bant tarzında çıkıntıyı göklere çıkarmak ve daha çok yakışan bir spoilerı yermek yanlışlarınızı devam ettirmiş,ön ekle jantla far-sis zenon takmakla araç yapıldığını/modifiye edildiğini sanmak son nokta olmuş.

modifiyeyle işim olmaz ve görünen köy uzakta değildir satarken milletin yorumu önemli modifiye çluk çocuk işi ben sadelik ve görsele bakarım

--12 dakika sonra eklendi--

bu janttan lazım bileln gören varmı suan sadece yurt dışından bulabildim oda gümrükten maliyeti 5 bini buluyo

ford-st-jant-gobegi.jpg

--17 dakika sonra eklendi--

budamı kaba

IMG_20161119_175301.jpg

IMG_20161119_175612.jpg

--18 dakika sonra eklendi--

2011 de almıştım o gümüş gri aracı ve ozamanlar hiç aksesuar yoktu  o araca göre spor pakette bana kaba gelmişti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, levent alpkuş yazdı:

modifiye çluk çocuk işi

Ona ne şüphe,çoluk çocuk aklıyla yapılan modifiye adı altındaki işlemleri görüyoruz...

Tartışmanın,yazmanın pek manası yok sizin anlayışınızla bizimkiler çok farklı. Eski araçlarınızı sattığınız kişilerinde öyle.

Size sade,görsel işlemlerinizle hayırlı günler diliyorum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
05.01.2017 - 19:26 tarihinde, levent alpkuş yazdı:

benim takacağım janlar belli sadece biraz bekliyom avımı yakalayınca 18 inc araçbide basık suan on numara olacak diye düşünüyorum

--13 dakika sonra eklendi--

bence spoyler suan senin gösterdiğinden cok iyi gerçi zekler tartışılmaz.    janta gelince evet alacam ama 18 inc takacam bizim yollar ankaradan düzgün set cukur hiç yok bu yüzden 18 jant olacak.    ama bijon aralığı için bekliyorum.    eksozlara gelecem dışarıda durma sebebi araca yandan bakınca yok gibi duruyo ve egzozlar ikisine görevini yapıyor biraz daha içeri alırsam tamponu eritecek başka bi resim atacam haklı olduğumu göreceksin

unnamed.jpg

--25 dakika sonra eklendi--

öndeki ek çok kaba duruyo tafsiyem cok acil sökmen bu rerimdeki aracıma uyarsan daha iyi bi görüntü alırsın spoyleride sök o kasa araçta sade olması daha iyi duruyo varsa yanjlışım arkadaşlar yorumlasın

DSC_0052.jpg

DSC_0147.jpg

DSC_0153.jpg

DSC_0175.jpg

DSC_0184.jpg

IMG_20140925_222821.jpg

Bu ön tampon ekini nerden bulabiliriz. Bence gayet şık olmuş. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 8 ay sonra...

Reyiz bişey soracaktım yeni araç alacağım plakasi m ile başlayan araçlar sadece minibüs ve yabancı uyruklu araç sahiplerine veriliyormus bende mfk plaka alacağım adım Muhammed Furkan kılınçatar olduğundan yardımcı olursan sevinirim ve aracının modeli kaç abi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.