Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 St Direksiyon

Önerilen Mesajlar

Herkese Selam,

Aşağıdaki ST direksiyon çok hoşuma gitti ve sitedeki satış danışmanı ile birebir sohbet etme fırsatım oldu.Bana birkaç soru sorduktan sonra benim aracıma uygun olduğunu söylediler problem çıkmazmış.Bunlarda 2 model varmış bir Sync uyumlu diğer ise Touch uyumlu navigasyonlular içinmiş.

Daha önce çıkmacılarda hiç ST direksiyona denk geldiniz mi arkadaşlar ? Denk geleniniz olduysa fiyat hatırlıyormusunuz ?

http://www.tascaparts.com/oe-ford/dv6z3600ea

2013-ford-focus-st-steering-wheel.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Özer Aksu yazdı:

St olarak tr de bulmanız zor . Servisten istenebilir ama pahalı olacağı kesin . Mevcut direksiyonda problem yoksa kullanmanızı öneririm. Gorsellikten başka birşey katmayacağı kesin

Servis çok pahalı çeker, ocak ta fort lauderdale'a gidiyorum o yüzden kaşıntı başladı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Çıkmacılarda zibil gibi vardır yahu nasıl bulamıyorsun. Şurda 2 ay evvel desen parçacımda vardı.

Abi burda çıkmacı yok :) Ankaraya mı geleyim :D 

Ayrıca sitedeki şu hoparlörler acaba sony mi yoksa standart olanlar mı? 

http://www.tascaparts.com/ford/focus/cv6z18808c/2013-year/titanium-trim/2-0l-l4-flex-engine/body-cat/sound-system-scat/?part_name=inst-pnl-speaker

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Berat Hasbek yazdı:

Sony hoparlör de istiyoruz :D 

:zha::zha::zha::zha::muha::muha::muha::muha: Berat heryerde hoparlör diyon :D Kesin rüyalarınada giriyodur. Merak etme bu azimle bu hoparlörü bulursun / bulacağız......

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Berat Hasbek yazdı:

Abi burda çıkmacı yok :) Ankaraya mı geleyim :D 

Ayrıca sitedeki şu hoparlörler acaba sony mi yoksa standart olanlar mı? 

http://www.tascaparts.com/ford/focus/cv6z18808c/2013-year/titanium-trim/2-0l-l4-flex-engine/body-cat/sound-system-scat/?part_name=inst-pnl-speaker

Benziyor sony e. Sen bi şu numarayı arasana varmı elinde bakalım. Emre sönmez 05337354988 selamımı söyle.

--0 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

:zha::zha::zha::zha::muha::muha::muha::muha: Berat heryerde hoparlör diyon :D Kesin rüyalarınada giriyodur. Merak etme bu azimle bu hoparlörü bulursun / bulacağız......

Ya bir de tweeet diye sayıklasaydı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benziyor sony e. Sen bi şu numarayı arasana varmı elinde bakalım. Emre sönmez 05337354988 selamımı söyle.

--0 dakika sonra eklendi--

Ya bir de tweeet diye sayıklasaydı ?

Onu da arıyorum ki :D 

Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

Bende var yollardım.... Sen daha dur ayak aydınlatma ve sis farı kablosu diye başlayacak... :zha::zha::zha:

Varsa bekliyorum bile :D Ayak aydınlatma da var proje de sis farım var :D bu kadar uğraş dur 2 seneye satarım ben bunu mk4 ile :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayak aydınlatma için az bekle. Bende süper bir fikir var. Bi yapıyım detaylı foto atacam.

Zaten -24 lerde geziyoruz abi :D havaların ısınmasını bekliyorum şimdilik parça topluyorum ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.