Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Servis Mi Yoksa Anlaşmalı işyeri Mi ?

Önerilen Mesajlar

Hayırlı akşamlar. Öncelikle Allah hepimizi kazalardan korusun diyerek başlamak isterim. Aracın durumu şuan böyle, yürüyeninde sıkıntı yok gibi geldi bana çünkü işlemler bitince eve sorun çıkarmadan getirdi. Soldan ön ve arka tampon hasar aldı, ön-arka far kırıldı ve soldan bagaj içeri doğru şişti. Tavsiyeleriniz ne yönde olur ? Servis mi yoksa sigortacının yönlendireceği anlaşmalı yer mi ? Bu arada sigortacım dayım olur :) Tabi çıkacak olan hasar kaydınıda düşünmek lazım, muhtemelen servis hem rakamı yüksek hemde süreyi uzun tutacaktır. Kafamda deli sorular :D 

Photo 16.12.2016 19 04 39.jpg

Photo 16.12.2016 19 04 55.jpg

Photo 16.12.2016 19 07 24.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Uğur Akdaş yazdı:

@Yakup Çağatay Sağolasın teşekkür ettim. Bende öyle düşündüm ama sürede önemli, birde hiç servise gitmedim yardımcı olacak bir tanıdık vs. olsa diye bakacağım sabahtan.

Şahsuvaroğlu'na yakınsan oraya gitsene :) Malum exper gelecek o beklenir biraz sonrası malum araç durumuna göre.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Uğur Akdaş yazdı:

@Yakup Çağatay Baktımda hasar anlaşmalı kurumlarda benim kaskoda varmış. Bi şansımı deneyeyim o zaman. Eğer tanırlarsa adını vereyim :D 

@Kaan Yagizer demen daha iyi olur :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hallederiz, dert değil.

... ben dışarıda (İl dışı) olacağım.

kuZu'yu teslim ettiğinizde arkadaşlar beni cepten arasın. 

Sonuç: Sıkmayın canınızı, demirin her zaman tamiri var.. yeterki et'e bir şey olmasın.

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Uğur Akdaş yazdı:

@Yakup Çağatay tanırlarsa adını vereyim :D 

Tanırlarsamı? :D Sakın verme kapıdan kovarlar tekme tokat dalarlar. :D Şaka bir yana. Hiç bir sorun olacağını sanmam. Ayrıca kasko şartlarına göre ikame araç vermeleri gerek. Ha vermezlerse kaskocunu yani -dayının arabayı iste-- nasıl kasko yapıyon diye :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tekrardan teşekkürler @Yakup Çağatay 

O zaman @Kaan Yagizer abimizden cevap bekleyelim.

Dedim ama ben beklerken cevap gelmiş zaten. O zaman sabah dayanırım Şahsuvaroğlu nun kapısına :)

@Teoman Saraç O zaman tanımıyorum diye belirteyim abi özellikle :) 

Uğur Akdaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Kaan Yagizer Sabah uğradım Şahsuvaroğlu'na evraklar tamam değil, tabiki o yüzden aracı bırakamadım ama ismini verdim abi, arkadaşlar (Ali yada Tuncay abi unuttum hangisiydi) sağolsun ilgilendi. Pazartesi sabahtan uğrayacağım tekrardan bugün evrakları tamamlayıp. Tanışma imkanımızda olursa sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bununla geçmiş olsun...

Anlaşmalı işyeri düzgün çalışan ve işçiliği konusunda güven veren bir yerse, hem problemin hızlı çözülmesi hemde hasar maliyeti anlamında daha avantajlı olacaktır kanısındayım. Yerinizde olsam önce anlaşmalı işyerinin ne kadar düzgün çalıştığına bakar olumsuz bir durum yoksa anlaşmalı işyerine yönlenirim. Hasarlar sadece kaporta ve mekanik barındırmağından yetkili dışına çıkmanız bence problem teşkil etmez. Maalesef Türkiye'deki çoğu yetkili servis garanti ve distribütör avantajlarını müşteriler açısından külfete çeviren hantal ve pahalı noktalar.

Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.