Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Göğüslükte Kenar Birleşim Yerlerinde Boşluklar

Mehmet Hınçal

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
Olay yine tolerans hesabına geliyor. Toleransı büyüttükce maliyet düşer, küçülttükce maliyet artar. Öyle doğrusal falan değil, karesiyle küpüyle falan artar. Mercedes, bmw vs pahalıdır çünkü izin verilen toleransları hayli küçüktür.

Anksiyeten sonra huzur geliyormuş Kaan abi, sonra da mutluluk. Alışıyor insan herşeye, sık dişini ..

Bu açıklıklar Murat abinin alacağı Kuga da çıkarsa düşünemiyorum :)))
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

Bu açıklıklar Murat abinin alacağı Kuga da çıkarsa düşünemiyorum :)))

Bende yok bunlar yahu. Ben acaba hep yola bakıyorum ondan mı göremedim. Banane arkadaş kronikse bende istiyorum benim kafam @Hakan H. mi. Aman KEL mi diyecektim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bende yok bunlar yahu. Ben acaba hep yola bakıyorum ondan mı göremedim. Banane arkadaş kronikse bende istiyorum benim kafam @Hakan H. mi. Aman KEL mi diyecektim.

Kel im napim kendimle barısigim abi senin gibi inkar etmiyom ben [emoji6] [emoji12] [emoji3] [emoji1]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

Kel ler sağırlar birbirini ağırlar şey pardon kör dü dimi...

Eyyy otosan. İlk Kuga yı Törenle teslim et hatta forumca etkinlik düzenleyelim...

Bursa da yapacük ya işte. Uludağa tırmanıp sucuk ekmek yiyeciz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Evet hepsi öyle. Bundan sonra araba almadan önce o bölümleri kontrol edersin [emoji3]
Böyle ilgilç noktaları çeşitli şekillere girerek görebiliyoruz ki bunun gibi onlarca nokta var.

Yok varsada gormek istemiyorum. Ilk arabam di. Kesinlikle tecrube cok onemli. Sonraki nasip olursa ozellikle orasina bakacam.

...içinde bulunduğumuz coğrafya'da akıl sağlığı adına -%100 sağlam- kalmak ne mümkün? 
İnsan ister istemez ve genelde pek de farkında olmadan (balatayı tamamen yakmamak adına) 
çıkış noktaları yaratıyor. Mesela ben kafayı genelde oyun oynayarak ama tam konsantrasyon
ile yani tamamen "koparak" dağıtıyorum.  Bir yakın akrabam bitki olayına verdi kendisini, her
sabahın körü kalkıp işe gitmeden önce minik bahçesindeki otun,sebzenin yapraklarını nemli bezle
siliyor (tozlu yapraktan hoşlanmıyormuş) ve onlarla konuşuyor. Adama baksan görünüşte normal
ama aslında eleman havuçları ile muhabbet etmeyi seviyor ... ön göğüsün üzerine yatıp cam ile
tavan döşemesinin birleştiği yer simetrik mi? diye bakmak (bence) evet, benzer bir ruh halini
gösteriyor. Bunun tıp'ta ki ismi de (yanlış biliyorsam doktor arkadaşlar beni düzeltsin) OKB.
... arabalar düzgün! ...konusuna gelince.
Hayır! Tabi ki düzgün değiller ... sonsuz simetri / kusursuz montaj / sıfır dB düzeyinde ses yalıtımı
vs. bunlar "seri üretimde" elde edilmesi neredeyse imkansız şeyler.  İrrite edici, üründen faydalanmayı
engelleyici, tehlikeli veya arıza tetikleme ihtimali olan şeyler varsa zaten müdahale ediyoruz. Ama
X noktasının Y noktası ile birleştiği noktada trim sağ tarafta (sol tarafa göre) 2.1mm açık! diye kafaya
takmak, buna odaklanmak, o simetri dışı açıklık nedeni ile huzursuzluk çekmek... evet bu bence OKB'nin
göstergesi.

Ben ruh haliyle yada okb ile ilisikli olarak gidip oraya bakmadim. Oyle bi amac gutsem almadan bakardim. Sekiz ay beklemezdim onu gormek icin. On cami ic taraftan silerken tesadufen fark ettim. Ve bir defo hata yanlislik eksiklik olarak niteledim. Begenmedimde.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Resul özdemir yazdı:

Begenmedimde.

...beğenmemek en doğal hakkınız, laf aramızda kalsın beğenilecek tarafı da yok. Kolay sökme/takma adına ön cam ile tavan kaplamasının bitimi arasında dar bir açıklık bırakılması normal (normal olmanın ötesinde aynı zamanda gerekli) ama bitiş noktasının daha özenli yapılması, mesela tavan kaplamasını kesen pnomatik bıçağın daha kaliteli (görsel açıdan) tasarlanması gerekirdi.

Büyük ihtimal ile -kimse burayı görmeyecek ki!- diye düşünüp fazla üzerine düşmemişlerdir.

...buraya kadar normal. Yani tavan kaplaması (sektör deyimi ile) finishing'ini beğenmemek gayet doğal ... ama o "beğenmeme" durumu kafanıza takılıyor ve sizi mutsuz ediyorsa OKB  :kıhkıh: klübüne hoş geldiniz demektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

...beğenmemek en doğal hakkınız, laf aramızda kalsın beğenilecek tarafı da yok. Kolay sökme/takma adına ön cam ile tavan kaplamasının bitimi arasında dar bir açıklık bırakılması normal (normal olmanın ötesinde aynı zamanda gerekli) ama bitiş noktasının daha özenli yapılması, mesela tavan kaplamasını kesen pnomatik bıçağın daha kaliteli (görsel açıdan) tasarlanması gerekirdi.
Büyük ihtimal ile -kimse burayı görmeyecek ki!- diye düşünüp fazla üzerine düşmemişlerdir.
...buraya kadar normal. Yani tavan kaplaması (sektör deyimi ile) finishing'ini beğenmemek gayet doğal ... ama o "beğenmeme" durumu kafanıza takılıyor ve sizi mutsuz ediyorsa OKB  :kıhkıh: klübüne hoş geldiniz demektir.

Ben gorurum isim geregi balata sanzuman bisey kalmadi. Gormek icin maas alanlardanim. [emoji41][emoji23]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.