Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Seat Ibiza Bocanegra?

Bekir Gülcü

Önerilen Mesajlar

Polo GTI altyapısı var 1.4 TSI 180 hp DSG. Aynı aracın aynı özellikleriyle CUPRA modeli var body kiti farklı bocanegradaki karartılmış bölümler cuprada öyle değil. Daha sportif görünmesine karşın Polo GTI daha çok tercih ediliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Foccus 2 mi yeni aldığımda bi tanıdıkla diyaloğum ;

X kişi - Vayy bu uçak seninmi kaç basıyor ne gider bu şimdi

Ben -1.4 motor yeterince gidiyor

X kişi - ne yani 2.0 motor değilmi bu koca araba

Ben - değil

:yeah::) :)

Benim arabayı bizim kurumun otoparkına getirdiğimde Güvenlikçi çocukla Muhabbetim :

Güvenlik :Ooo Bora abi hayırlı olsun, ford mu bu?

Ben:He Ford

Güvenlikçi:Ford ne abi?Mondeo mu?

Ben:Yok Focus

Güvenlikçi :Abi 2011 mi bu

Ben :2012

Güvenlikçi:Dizel mi abi bu,kaç kuruş yakıyo?

Ben:Bilmem,daha 103 Km. de

Güvenlikçi:Kaç basıyo abi bu,hızlı kaçıyor mu?

Ben:Bilmem,daha dün aldım,henüz ortalama 17 km de hız

Güvenlikçi:Abi bunlada 17 km ile gidilirmi,sen şimdi çıkıcan çevreyoluna basıcan bunla 150-200,motoruda açıcan

Ben:Bakarız

Güvenlikçi:Kaça abi bu araba?

Ben:Bana 71 e mal oldu

Güvenlikçi:Yu..eeee Oooo çok paraymış,abi sakın bu arabayı çek diye anahtarını bana verme,ben kullanmam bunu,ne olur ne olmaz

Ben: Vermemki zaten...Hadi kolay gelsin canım...Allah daha iyilerini sana versin

Güvenlikçi: Ben o paraya Audi alırım abi...İyi günler....

Ehehehüüeeee.....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim arabayı bizim kurumun otoparkına getirdiğimde Güvenlikçi çocukla Muhabbetim :

Güvenlikçi:Abi bunlada 17 km ile gidilirmi,sen şimdi çıkıcan çevreyoluna basıcan bunla 150-200,motoruda açıcan

Güvenlikçi:Yu..eeee Oooo çok paraymış,abi sakın bu arabayı çek diye anahtarını bana verme,ben kullanmam bunu,ne olur ne olmaz

Ben: Vermemki zaten...Hadi kolay gelsin canım...Allah daha iyilerini sana versin

Ehehehüüeeee.....

Son cümle kötü olmuş :):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynı donanım audiyi gitsin alsın o paraya madem, tutan yok kardeşim..

Benim arabam Audiye 10 basar..Bana göre tabiii....Audinin burnundan kıl aldırmayan,servis içine bile girmeyi yasaklayan servislerine gitsinler görürüm onları..Boşversene...Bu araba bile bana süper lüks..Halk adamıyım ben aslında ,al bir fiat olsun bitsin..Porcha bineceğime fiata binerim hemde Büyük Patronun sözünü de dinlemiş olurum dimi ya...

Bu arada bu Bocanegradan ben hiç görmedim ankarada..Gören varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla güzel ama bunun yerine Fabia RS alırım... Hemi de daha güzel... :aman:

5292832067_897a8e3cf7.jpg%20

Al işte,yine skoda yine reklam...Hemde moderatör..öyle demicen Hasan..Bunun yerine Fiesta alırım diycen....Skodayı unut,artık skoda markasını övemezsin,tarafsız olacaksın..üzerinde çok ağır bir yük ve sorumnluluk var ona göre.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Al işte,yine skoda yine reklam...Hemde moderatör..öyle demicen Hasan..Bunun yerine Fiesta alırım diycen....Skodayı unut,artık skoda markasını övemezsin,tarafsız olacaksın..üzerinde çok ağır bir yük ve sorumnluluk var ona göre.... :)

hahahaha... burhanın "ben yoğum, yoğum lan ben" repliği geldi aklıma.. hasan skoda yok.. there is no spoon, there is no skoda hasanım.. :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hahahaha... burhanın "ben yoğum, yoğum lan ben" repliği geldi aklıma.. hasan skoda yok.. there is no spoon, there is no skoda hasanım.. :)

lütfen... ben tarafsız yaklaşıyorum. İçlerinde en ucuz o.. :aman: Polo ya opsiyon koydun mu fiyatı katlıyor maalesef.. :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düzeltiyorum

Ehehehüüeeee.....

Son cümle yaraya tuz gibi olmuş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son cümle yaraya tuz gibi olmuş :)

Kusura bakmayın ama maalesef bu Audi markasına genel yaklaşım bana park kahyası sığlığında gibi görünüyor.

Bir isim yapmışlık var, bir marka merakı, nerden geldiğini tanımlamak zor, seçme yeteneğim yoksa Audi alayım, nasılsa iyidir, hani sigarada varsa yoksa Marlboro, telefonda Nokia'dır (ya da idi) ya, bu da öyle.

İki örnek: Bir yakınım Audi A3 aldı, 10 gün ancak oldu, dizel, S-Tronic, ve de 72.000 TL gibi bir rakama. Bazen onunkiyle bazen benimkiyle geliyoruz, sürücü genelde benim. Abrtamdan yazıyorum, kendi arabamda çok daha fazla zevk alıyorum. Audi müzik sistemi daha kötü, daha ruhsuz bir araba, çok atak da değil, ne bileyim sarmıyor işte.

Bora'nın sözlerini gayet iyi anlamlandırabiliyorum Audi'yi kullandıkça (bu arada şanzıman iyi)

İkincisi: Satmaya çalıştığım bir A4 var, 1.6 2005 model, dikkatli kullanılmış bir araç, ancak iç mekanda boya soyulmaları, aleni yıpranma izleri var, benim sattığım 5 sene daha yaşlı Focus onun yanında sıfır gibiydi.

Ayrıca hantal bir süspansiyon, hantal bir direksiyon, dizel olmadığı halde acayip gürültülü bir motor.

Focus daha iyidir gibi bir iddiam yok, ama papağan gibi Audi deyip işin içinden çıkmakda bana biraz boyutsuz ve şekilci geliyor.

Kimse alınmasın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.