Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Seat Ibiza Bocanegra?

Bekir Gülcü

Önerilen Mesajlar

Arkadaşım bugün bu araçtan almış 60000 tl ye. 1.4 TSI 180 Hp. Hiç duymamıştım ismini. az önce resmi sitesinden ve videolardan gördüm aracı. çok spor güçlü bir araca benziyor. bu araç hakkında bilgisi olanvarmı.?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 yaşın altında ve bekar olsaydım tereddütsüz ilk seçimim olurdu.

Cupra donanım olarak aynı sayılır, biraz daha ucuz.

Motor, yürüyen aksam, donanım, kullanım her şey süper.

Sadece küçük...

Zehirli bir yumurcak!

Ben bu kadar ufak araçta rahat etmiyorum, bir de araçta hafif ve küçük olunca oradan oraya savurarak kullanıyorum.

Yaşım geçti bu işler için artık.

Ama ilk cümle geçerli...!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arabayı sattığımda...gözüme kestirdiğim ilk modeldi...demekki aynı şeyleri hissetmişik doktorum...yapılışı etkilemişti beni...bu arabayı yaparken insan elinin dokunuşu esas alınmıştı...bi bakayım neydi felsefesi onun...ya...yaşlılık unutuyorum... :yeah:

spanyol üretici Seat’ın en çok satan modeli olan Ibiza ateşli versiyonu ile yollarda. Bocanegra, farklı görüntüsü ve 1.4 TSI motorunun homurtularıyla sürücüsünü baştan çıkarmaya çalışıyor. İspanyolcada ‘Siyah ağız’ manasına gelen Bocanegra, azgın bir boğa gibi hedefine ilerliyor. Seat Ibiza Cupra ile tamamen aynı olan araç birkaç görsel değişiklik barındırıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu aracın sitil 5 kapı modeli var, full paketi 45 civarı. 1.2 tsi 105 hp dsg şanzımanlı. 45 tl civarı idi. 3 ay gün verdiler ve de küçük olduğu için focusu tercih ettim.

En doğrusunu yapmışsınız.

Sonuçta İbiza B, Focus C segmenti olduğundan İbizia dan büyük ve birkaç gömlek üstün bir araç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaç motor var abi bunda,hızlı kaçarmı?Ne yakıyor?Tüp takılırmı?Eheheheüüeee....

Foccus 2 mi yeni aldığımda bi tanıdıkla diyaloğum ;

X kişi - Vayy bu uçak seninmi kaç basıyor ne gider bu şimdi

Ben -1.4 motor yeterince gidiyor

X kişi - ne yani 2.0 motor değilmi bu koca araba

Ben - değil

:yeah::) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.