Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Rs Vs Bmw M2

Olcay Sert

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, Mert Yürüyen yazdı:

ne yeşillenmesi, morardık resmen :)

RS'in ZF şanzımanlı kombinasyonunu çok merak ediyorum. M2'nin üzerinden atlar gider mi acaba...

bence gayet yeşillik aradaki fark yarış yapmayacaksan fark etmiyecen bi durum. 

0-90 aynı sonra 100kg lık hafiflik ve zf farkı giriyor. aslında RS e bi ps koymak lazım :)

hızlanmalarda resmen gürlüyor rs. m2 du şimdi gideyim sesi veriyor. tünelde çekmelerine rağmen sesini beğenmedim atari oynıyomuşun gibi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gönül ille de RS diyor. M2 nin ağırlık, tork ve hp avantajına rağmen çok yakın hızlanma değerleri olmuş. Bi de RS in sesi ayrı bir güzel. Her şeye rağmen trafiğe açık alanda çekilen kısmı da ayrı bir ????

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Her şeye rağmen trafiğe açık alanda çekilen kısmı da ayrı bir ????

Başka başlıkta yazmıştım, bu videoyu izleyince onu yeniden yaşadım, Porsche ile genelde 250 civarında, nadiren 200'ün altında 90 küsur km yol yapmıştım Almanya'da, tamamen yasal ve aynen böyle hissediliyor. :) 

Ben hiç tereddüt etmeden M2'yi tercih ederim. 

Aksi fanatizm olur. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

57 bin Euro M2

40 bin Euro RS

RS alana Fanatizm diyenler karşılıklı duygular içinde kapışırlar. :) 

M2 421K TL

RS 270K TL

BMW candır ayrı mesele :) 

yakalamışken yine sorayım...

hocam nerede bu rs'ler, st'ler? Yaz bitti be! :yemek:

--1 dakika sonra eklendi--
1 saat önce, Olcay Sert yazdı:

bence gayet yeşillik aradaki fark yarış yapmayacaksan fark etmiyecen bi durum. 

yanlış anladın abi, morarmayı RS-M2 kapışması için dememiştim :) 

kendi arabamla bunları izleyince kişisel olarak patlıcana döndüm, olay bu :)

RS'in sesi muhteşem, gerçekten çok güzel bir araba... Ama manuel vites, vites geçişlerinde ağır kalıyor. ZF soluksuz gidiyor, çok vicdansız bir şanzıman :blink:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mert Yürüyen yazdı:

yakalamışken yine sorayım...

hocam nerede bu rs'ler, st'ler? Yaz bitti be! :yemek:

Lansmanı iptal ettiler üretim yavaş veya yetmiyor. Satışı olacak ama artık son bilgiler @Kaan Yagizer'de sonuçta onlar satacak :D Genel bir liste olmasa da. Mustang gibi malum.

Showroom görünümleri de bu ay sonunda tamamlanacaktı yanlış hatırlamıyorsam, biraz daha sabır gerek :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Lansmanı iptal ettiler üretim yavaş veya yetmiyor. Satışı olacak ama artık son bilgiler @Kaan Yagizer'de sonuçta onlar satacak :D Genel bir liste olmasa da. Mustang gibi malum.

Showroom görünümleri de bu ay sonunda tamamlanacaktı yanlış hatırlamıyorsam, biraz daha sabır gerek :)

hayret bişi arkadaş... paraları saklayacak yer bulamıyorum artık, hadi yahu :smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

kendi arabamla bunları izleyince kişisel olarak patlıcana döndüm, olay bu :)

oooo o işe kalırsak yandık bende bide lpg var :) en çok 175-180 yapıyor şimdi benzinli iken 200+ görmüştük ne güzel günlerdi. bide ben anti BMWciyim bi türlü ısınamadım o markaya. premium deyince volvo&audi geliyor aklıma 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.