Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

1.6 Ecoboost Antifiriz Sorunu...

Serdar yaman

Soru

Dün akşam aküm bitti araba 19:30 - 23:30 arası 4 saat kadar park Halinde kaldı takviye vermek için kaputu açıp tesadüf eseri antifiriz haznesinde su kalmadığını gördüm hiç su yoktu ve araçta ne bi hararet nede bir uyarı hortumlar sağlam sızma falan yoktu birazdan serviste kontrol edecez aklıma takılan bizim bu araçlarda neden hararet göstergesi ve uyarısı çalışmıyor ...

5786e89c4499a6e69f1aae683addce00.jpg

10b14cb24b5c27a6eb07bdd282a1fcfa.jpg
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

@Serdar yaman şansın varmış.

Bende de hortum patladığında haznenin de çatlamaya yakın olduğu fark edilmişti geçen sene. 

Ortalama 3 - 4 sene dayanıyor, sonra değişmek gerekiyor. 

Servisler sorunun farkında da fabrika farkında mı bilemedim. 

Isı göstergesi kesinlikle güvenilir değil, maalesef sürekli endişeli olup haftada bir kaputun altına bakmak gerekiyor. 

Yeri gelmişken yazayım, çok satan global bir modele kesinlikle yakışmayan "aptalca" bir durum.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yahu bugün her kapçıda mikrodalga ya uyumlu, 200 dereceye dayanıklı pastik kaplar var -30/+200 yazıyor üstünde..20-30 tl..koskoca ford un yaptığına bak..hortum derken birde bu çıktı başımıza..işin gücün yok hafta da kaldıralım artık.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ford sağlam arabadır 1-2 sorunla harcanacak araba değildir çevremde birçok insanda ford var transit, connect,Fiesta,focus vb hiç biride önemli bi sorunla karşılasmadılar hele hele 2012 yılında şirket arabamız transit vardı kesmediğimiz işkence kalmamıştı halen taş gibi. 3gün veya bihafta da bir o kaputu kaldırı vericen.
Ecoboost aşk [emoji177] ile bakılacak bi [emoji594] araba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçen hafta kaputu açtığımda bu hazneden hemen altındaki motor kulağına motor sıvısı dökülmüş olduğunu gördüm. Motor kulağının üzeri kıpkırmızı olmuş ancak sıvı da gözle görülür bi eksilme olmamıştı. Bugün tekrar kontrol edeyim. Muhtemelen benimkinde de çatlak olabilir. Forum sayesinde bir sorunu daha erkenden farkederek atlatıyorum galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.