Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

açtığımda fiyatları okuyup nerden adın,peşin mi kredi ile mi,sedan mı hatchback mi,hangi renk,bunlar konusuluyordu.. benzinli mi dizel mi diye bir soruyla konunun seyri değişti gerçekten...

Bitti onlar :Dykp cgty

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir de konunun içinde olsun diye cevaplamış olayım...

Hasan (Fiyat Sordu) ne anlatıyor, o üç arabayı da aldık, biri bana ikisi yakın çevreme...

İlginç olan -bence Focus'un en alınası motoru Ecoboost iken- benden başka kimsenin tenezzül etmemiş olması...

Maliyet ve yakıt gideri dışında sizlerin bildiğiniz benim bilmediğim bir şey mi var?

İçime kurt düştü! :(

Cem abi ben senin fiyat sorduğunu sandım ne bileyim benim bildiğim senin tek araba aldığın heralde fiyatları sordu dedim. Senin ben daha erken aldığını hatırlıyorum. Ekim ayı içinde yazdığın için Cem abi fiyat sorduğunu düşündüm. :( Benim hatam.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

İşte sonunda bunu da yaptırdınız bana...Buyrun arabayı aldığımda bankaya gönderilen Proforma Faturanın Görüntüsü...68.500 TL. neden 68.500 TL. görün..öTV ve KDV rakamlarına dikkat....

fotoraf.jpg

Ogün tarafından düzenlendi
Motor ve şasi numaranı sildim abi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 Şubat 2012de Şubat fiyatı üzerinden aldım 3.000liralık indirimden faydalandım.

2012 Focus III HB 1.6 TDCi Titanium-X ,Park İstanbul Eresinler Otomotiv Nakit: 64.500 TL

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.