Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2013 Ford Cmax Titanium X Paket

Ramazan Beydilli

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar 2013 ford cmax titanium x paket almayı düşünüyorum fiyat bilgim pek yok ama binilibilecek arabalara baktımda ortama 65-70 bin arası fiyat bilgisi olan varsa yada araç önerecek olan varsa bide bunlar nasıl araç bilgi sahibi olan biraz bilgi verirse sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Ortak Alan - Sosyal > Otomobil Sohbetleri kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat konusunda fikrim yok, epeydir piyasayı takip etmiyorum. Ama iyi arabadır. Bir yerlerde yazmıştım, c-max olgunluğun zirvesidir :) HB'nin park vs kolaylığını sedanın hacim avantajı ile birleştirir. İçerisi ferahtır, yola hakim bir sürüşünüz olur. Spor bir araba değil tabiki ama ben sürüş konforunu beğenirim. Detaylı incelemeleri forumda var, okumanızı tavsiye ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önce senin yazmanı bekledim @Murat KavukKavuk :)

C-Max tam bir aile arabası yani baba arabasıdır. Özellikle yol arabasıdır ama şehiriçinde de üzmez. Kalkışı biraz ağırdır ama yola çıktı mı ataktır. 

Ben geçen ay 62 ila 67 arası X paketlere baktım ama beğenemedin. Bendeki sorun renkti :)

'13 modeli 62K ya beyaz 1 parça boyalı 61 binde almadım.

Ama 65500'e '14 X i 27 binde orjinal kaçırdım :(

Sözün özü C-Max alınır ve keyifle binilir :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2013 temmuz sonunda aracimi satinca yenisini almak icin testlere baslamistim.

cok fazla model denedim diyemem. seat leon, mazda3, i30, focus titanium denemistim.

c-max'in direksiyonuna gecince iste bu demis, aractan inmek istememistim.

havadar, arka koltuk diz mesafeleri cok basarili, bagaj pandizotu cikarinca 600 kusur litre.

HB focus boyunda, sedan'dan daha fazla ic hacme sahip. x pakete para vermek yerine, OP ve navigasyon tercih etmistim.

kamera cok barasili ve cozunurlugu cok yuksek. gece kor karanlikta bile geri vites isigiyla tum ayrintilari gorebiliyorum.

virajlari focus yetenegiyle almayi planlamiyorsaniz, siddetle tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi uzun zamandir durtuyo zati du bi..

Bugün servisi ziyarete gittim arkadaşı, hem arabaya bakti hemde sanzuman guncelemesi vardi konuştuk falan. 18binde kazali focus dizel varmis. Uyguna alalim sana dedi. Bende du bi kaşindirma dedim :) hayrolsun bakalim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bundan önce fiesta ve focus vardı yaptık bir hata hyundai aldık birazda ekonomikti tabi özüme dönecem 13 cmax alacam bakalaım uygun bir sey varsa

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kusursuz-2013-ford-c-max-1.6-tdci-titaniumx-otomatik-park-286660117/detay/  bu araç bu fiyata nasıl ederi nedir

bunu alıcam inşallah 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Gürkan Çakıroğlu said:

2015 Powershift var. Senin şanzımanın ıslak olanı ki çok başarılı...

Go n test one :)

Immediately!

Cmax ne guzel araba be ya, rahat oturakli efendi. Aileyle rahat yolculuk icin ne guzel cozumdur kendileri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.