Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Amerikan Park Modülü Hakkında

Ahmet Kırılmaz

Soru

Ustalar farlarımın resmini ekledim amerikan park modülü taktırmak istiyorum sizce güzel olur mu? Bir de gündüz ledleri sürekli yandığı için amerikan parklar da mı sürekli yanar? vw golf de görmüştüm yazılımla açtırmıştı arkadaşın teki ve zamanla sinyalin bulunduğu yer erimişti benim de başıma böyle bir şey gelebilir mi ? kesmeden biçmeden takılması mümkün müdür? 

Biraz fazla soru sordum Hakkınızı helal edin cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler 

a3ZPOO.jpg

210vDv.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
Ustalar farlarımın resmini ekledim amerikan park modülü taktırmak istiyorum sizce güzel olur mu? Bir de gündüz ledleri sürekli yandığı için amerikan parklar da mı sürekli yanar? vw golf de görmüştüm yazılımla açtırmıştı arkadaşın teki ve zamanla sinyalin bulunduğu yer erimişti benim de başıma böyle bir şey gelebilir mi ? kesmeden biçmeden takılması mümkün müdür? 

Biraz fazla soru sordum Hakkınızı helal edin cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler 

a3ZPOO.jpg

210vDv.jpg

Kısaca ben sana ozetliyeyim durumu.

Amerikan park takabilirsin fakat :

Gündüz ledlerin bunun için kısık yanacak.

Neden mi

Gündüz farlarının kart devresi buna göre tasarlanmış.

Ha olmaz mi olur.

Nasıl?

Fari camından ayırıp devreye gelen kabloya işlem yapacaksın.

Deger mi ?

Gereksiz ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Yakup Çağatay said:

Şu arabaya apaçi işler yapmayın abi,yazıktır. Oluyorsa mevcut başlıklara bakmak lazım yapan yazmıştır mutlaka (Bknz arama bölümü)

hocam bunun apaçilikle bi alakası yok ki zevk işi eski aracımda forddu onda da kullanıyorum ve yakıştığını düşünüyorum arama bölümüne baktım konuyu açmadan önce ampülle falan kesip biçmeden halledenler var  ama eski modeller için benim araç için arıza ışığı yakar diye düşünüyorum far kablolarını kestirip yaptırmak da istemiyorum belki başka bi yöntemi vardır diye yazdım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Galip Kandemir said:

Gereksiz ...

anladım hocam eğer dediğiniz gibi olacaksa gereksiz evet 

3 saat önce, Berat Hasbek said:

Gündüz farı var zaten neden böyle bir şeye giriştiniz ki? Bence bu haliyle hem orjinal hem de gayet güzel. 

haklısınız hocam en iyisi böyle kalması :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, MustafaKoçak said:

Amin Ahmet bey ford u seviyorum ailecek fordçuyuz ama bundan sonraki arabam2013-2014superb olur insallah rabbim hayırlısını nasip etsin

Allah gönlünüze göre versin hocam inşallah istediğiniz aracı kısa sürede alırsınız

1 saat önce, Mustafa Nural said:

Bir ara bende merak ediyordum. Muayeneden geçemiyor, ve araç sigorta devrelerinde değişiklik yapman gerekiyor. Bence değmez, böyle güzel. 

geçen sene ford focus 2008 ghia aracımda amerikan park vardı ve muayeneden sıkıntısız bir şekilde geçmiştim bir kusur yazmıyordu bununla alakalı hocam ama şimdi nasıldır bilemem :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.