Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bana çaresizliğin Resmini çizebilir Misin Abidin?

Alperen G.

Önerilen Mesajlar

Bu arada Tesla Model S'de de 3 Isofix varmış. Bagaj desen gani [emoji3]

Navi zaten var söyleme gereği duymuyorum. [emoji3]

Basligi kapatma vakti gelmis baya baya :) :)

9 numero Twingo diyor Semih [emoji4]

Twingo'da 3 isofix olsa neee olmasa ne :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

9 numero Twingo diyor Semih :)

Demek ki, Twingo deyip geçmeyeceğiz hocam.

2 dakika önce, Alperen G. said:

Basligi kapatma vakti gelmis baya baya :):)

Sorun çözüldüğüne göre dağılabilirız :D

Ya kusura bakmayın, alışık değilim akşamları böyle yalnız internetlerde takılmaya. :aman:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorun çözüldüğüne göre dağılabilirız [emoji3]

Ya kusura bakmayın, alışık değilim akşamları böyle yalnız internetlerde takılmaya. :aman:

Estagfurullah saka yapiyorum ben de..

kaç isofix bilmiyorum ama :aman:, vw touran inceleyebilirsiniz

Baktim. Ulkemizde suan satisi yok.. En azindan vw sayfasinda oyle bir arac yok..

Bu arada Citroen Picasso için fiyat ne kadar? Bir de Zafira'da da olabilir 3 isofix.

100bin istiyor 2015 model var elinde.. 2016 106k civari..

Çözüm basit. Sadece çok uzaklarda arıyorsun.

Al bi port bagaj rahat et [emoji4]

Hem Focusa ihanet etmemis olursun (bkn. Piyango çıkınca ilk iş hatunu degisen kişi) [emoji4]

Bebiş grldi diye araç mı değişir (iyi ki sedan almışım [emoji6] )

Iste en sevmedigim cevap. :) tesvikten uzak, ekonomi odakli, heves kirici, baltali ilah Zagor :) Ote yandan mantikli.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İçi tuhaf, dışı içinden de tuhaf olsa da c4 grand picasso iyidir. Tasarımını sevdiysen pişman olmazsın, al gitsin.

Çaresizlik deyince ben de bir şey var sandıydım :)  3 isofix olayını anlamadım. Çoğu arabanın arka üçlüsüne 3 tane çocuk koltuğu yanyana sığmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Opel İnsignia Sport Tourer veya Country Tourer'a baktın mı abi hiç? Bildiğim ve araştırdığım kadarıyla istediğin gibi 3 isofix var onlarda da. 

Sports Tourer'da varmis. Dedigin iyi oldu bu da guzelmis.

İçi tuhaf, dışı içinden de tuhaf olsa da c4 grand picasso iyidir. Tasarımını sevdiysen pişman olmazsın, al gitsin.

Çaresizlik deyince ben de bir şey var sandıydım [emoji4]  3 isofix olayını anlamadım. Çoğu arabanın arka üçlüsüne 3 tane çocuk koltuğu yanyana sığmaz.

Iste buna sigiyor 3 koltuk da mesele o degil. Gerektiginde ortaya da takabilmek onemli olan..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Alperen G. said:

Opel icin mi dediniz yoksa Focus SW tavsiyesi icin mi dediniz?

Benim sw araçlar içinde tasarım olarak beğendiğim çok az araba var.Son kasa passat güzel

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-biniciye-passat-var-1.6-tdi-bmt-dsg-boylesi-yok-277294419/detay

Bir de audi a4'ün sw olanı var yanılmıyorsam.O da hoşuma gitmişti.Yalnız marka takıntınız var anladığım kadarıyla.Alman araçlarını seviyorsunuz.İçinize sinmiyorsa gidip c4 almayın derim.Sonra sıkıla sıkıla  gidersiniz aracın yanına hoş olmaz.Kolay gelsin

edit: bu aracı atlamışım.Volvo v60 mutlaka bakmalısınız.Genişliği sizi tatmin ederse tipi en güzel bu bence

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-gerz-otomotiv-den-2011-volvo-v60-1.6-drive-115-ps-premium-279591715/detay

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim sw araçlar içinde tasarım olarak beğendiğim çok az araba var.Son kasa passat güzel

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-biniciye-passat-var-1.6-tdi-bmt-dsg-boylesi-yok-277294419/detay

Bir de audi a4'ün sw olanı var yanılmıyorsam.O da hoşuma gitmişti.Yalnız marka takıntınız var anladığım kadarıyla.Alman araçlarını seviyorsunuz.İçinize sinmiyorsa gidip c4 almayın derim.Sonra sıkıla sıkıla  gidersiniz aracın yanına hoş olmaz.Kolay gelsin

Aksine marka takintim yok.. Tek takintim ihtiyaclarim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.