Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu Citroen C2 Alınır Mı?

Volkan G.

Önerilen Mesajlar

Merhaba, 

Hanim icin 2. El otomatik bakiyoruz. Bu ilani gorduk. Satici, sol on camurluk ve kaputta cizikten dolayi boya var o kadar dedi. Bize cok temiz gorundu. Hatta fazla temiz gorundu. Emin olamadik. Bu bilgilerle bu fiyata alinir mi, ne dersiniz? Ayrintili arastirma yapmak icin ne tavsiye edersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ilk-sahibinden-2006-model-citroen-c-2-1.6-vtr-281890367/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Volkan fiyat konusunda bir şey diyemem ama kaput ve çamurluk olayına iy baktırmalısın. Ama satan esnaf tanıdık bildik dürüst biriyse o da sıkıntı olmaz.

Şanzıman ile ilgili de bir araştırma yapmalısın.

Bilen arkadaşlar yorumlar zaten. Hayırlısı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tesekkur ederim Gurkan Bey. Satan galeri isyerime yakin esnaf ama yakindan tanimiyorum maalesef. Sanziman konusunda olumlu da olumsuz da seyler duydum, ona baktiracagim bakalim.

Cok temiz gelince komple boyali mi diye de düşünmuyor degil insan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Volkan G. said:

Tesekkur ederim Gurkan Bey. Satan galeri isyerime yakin esnaf ama yakindan tanimiyorum maalesef. Sanziman konusunda olumlu da olumsuz da seyler duydum, ona baktiracagim bakalim.

Cok temiz gelince komple boyali mi diye de düşünmuyor degil insan.

Rica ederim.

Çok da paranoyak olmaya gerek yok aslında :)

Bazen yolunda gidiyor işler.

İyi bir usta veya ekspertiz çözer olayı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunlar yarı otomatik biliyorsunuz. yokuş kalkış desteği yok. direksiyon kutusu problemli oluyor genelinde. boya filan bilmiyorum ama aracın durumunu baktırmak lazım denildiği gibi.  fiyat normal gibi.

7 saat önce, Volkan G. said:

Merhaba, 

Hanim icin 2. El otomatik bakiyoruz. Bu ilani gorduk. Satici, sol on camurluk ve kaputta cizikten dolayi boya var o kadar dedi. Bize cok temiz gorundu. Hatta fazla temiz gorundu. Emin olamadik. Bu bilgilerle bu fiyata alinir mi, ne dersiniz? Ayrintili arastirma yapmak icin ne tavsiye edersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ilk-sahibinden-2006-model-citroen-c-2-1.6-vtr-281890367/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim Cihan Bey. Yokus kalkis destegi, hanim icin olmazsa olmazlardan, biz buna dikkat etmemisiz. Bununla beraber, vites kutusu ve motor kompresyonu, boyadan cok daha onemli bizim icin. Bu durumda, C2'leri elememiz gerekecek direk.

Sn. uyelere de bildirmek istiyorum, maximum 22 - 23 bin civarlarinda, otomatik, benzinli, motor durumu iyi denilebilecek, dosemesi ve kokpiti asiri yipranmamis, sorun ve masraf cikarmayacak bir "bağyan" arabasi konusunda tavsiyeleri ve teklifleri degerlendirebiliriz efenim :) Cevremizdeki tanidik, bildik arabalara daha cok guvenebiliriz sanirim.

Volkan G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.