Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Tork Kısıtlayıcı (şanzıman Takozu)

Misafir

Soru

Merhaba arkadaşalr aracımın yaşı gerği şanzıman takozunu değiştmek niyetindeyim Erol otomotivden sipariş verdiğim takozun güncel takoz olup olmadığı konusunda tereddüt içinde kaldım. Microcatten baktım Parça kodu  BV61-6P082-CB  Parça kodu araçın şase ile örtüşüyor ancak internette farklı takozlar var resimlerde göreceğiniz 2014 Makyajlı focusun takozu Parça kodu CM58-6P082-BA bunu taksak bir sorun teşkil eder mi.Aracımın üzerindeki takozla ilgili internette birçok şikayet vardı. 

5762d1363060751-e-focus-rmm-install-ques

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 1
6 saat önce, Özer Aksu said:

Microcat 2016 yüklü pc de ondan şase girip baktığımda alttaki takozun kodu görünüyor üstteki makyajli focusların sanirim

Benim arabadan çıkan bu:

7Ovtej6.jpgyWOIr4h.jpg

BV61-6P032-CA

Asıl soruna gelirsek egerki gönderdiğin fotoda üsttekini takarsan eğer (uyuyorsa bağlantı noktaları), hem faydasını hem zararını görürsün. Faydası: Wheel hop daha az yaşarsın (youtube), zararı motorun titreşimlerini daha çok hissedersin. Çünkü bu takoz sertleştirilmiş takoz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

...bu iki parçanın ikame olduğundan emin miyiz? Malzeme ve şanzıman bağlantı noktalarının arasındaki farktan geçtim ... ayak açıklıkları bile farklı gözüküyor. (not:parça garantisi kapsamında değiştireceğimiz "ve bize sevk edilen" takoz bu muydu?) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kaan abi bu o parça değil garanti kapsamında değişecek olan motor üst takozu. Onu degistirirken bunu da degistirelim diye siparis vermiştim geldi.doğru olan parça alttaki parça BV616P082CB kodlu olan microcat bunu gösteriyor geldiğimde kontrol eder servusteki arkadaslar doğru parça değilse takmayiz.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bununla ilgili bir konu vardı galiba forumda oraya bir link eklemiştim ... CM58-6P082-BA  bu kodlu parça işinize yaramayacaksa almak isterim aldığınız fiyatı özelden bir mesaj atarsanız ...

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
29 dakika önce, Servet Özkan said:

Resimdekilerin ikiside sizin aracin ustundeki degil. Evde var bende orjinal takoz, kontrol ederim eve gecince.

Alttaki benziyor ama o da degil.

Microcat 2016 yüklü pc de ondan şase girip baktığımda alttaki takozun kodu görünüyor üstteki makyajli focusların sanirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
  • 0
10 saat önce, Servet Özkan said:

Benim arabadan çıkan bu:

7Ovtej6.jpgyWOIr4h.jpg

BV61-6P032-CA

Asıl soruna gelirsek egerki gönderdiğin fotoda üsttekini takarsan eğer (uyuyorsa bağlantı noktaları), hem faydasını hem zararını görürsün. Faydası: Wheel hop daha az yaşarsın (youtube), zararı motorun titreşimlerini daha çok hissedersin. Çünkü bu takoz sertleştirilmiş takoz.

Siz neden değiştirdiniz servet bey değişimden sonra ne gibi farklılık oldu öncesine göre 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Özer Aksu said:

Siz neden değiştirdiniz servet bey değişimden sonra ne gibi farklılık oldu öncesine göre 

Bir sorun oldugundan degil, cekisi artirmak wheel hop'tan kurtulmak icin aldim. Bendeki ST nin upgrade edilmis sert takozu. Usttekine benziyor, fakat kodundan emin olamadim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.