Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kablo Tv + Kablo internet ?

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

Bu adamlar kablo tv için aylık 3 TL taksitle 24 aya için bir receiver sattılar bana. Neta HD8900. 

Şİmdi bunda PVR var yani anlık ve programlamalı USBye kayıt. Neyse denedim olmuyor. Adamlara mail attım. Kayıt izni sadece 1-2 kanalda varmış, diğerlerinde yasakmış. Kaydedip youtube a yüklemeyelim diye herhalde :( 

Neyse sineye çektik. Bunda bir de media player var. Dediğim gibi eksternal HDDdaki .mkv filmlerini bunun vasıtasıyla izleyeyim dedim. Denedim dil ve alt yazı seçimi aktif değil. Mail attım adamlara . Media playerda bu özellikler aktif değil otomatik Türkçe dublajlı oynatır dediler.

Ne dandik bir şeymiş.

Almak isteyen bu noktaları göz önüne alsın..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 yıldır SOL fiber kullanıyorum 20mbit 50AKK iki senedir de kontratsızdı geçen ay çaktırmadan %33 zam yapmışlar, 59tl olan paket 79tl olmuş!!! En azından ayda bir arıyorlardı şöyle şöyle paketimiz var diye kontrat istemiyorum diyip kapatıyordum şimdi 1 yıl kontrata razıyım ancak uygun paket sunmuyorlar... 50AKKde ancak 7-8 gün gidiyor.

Uydunete geçsekmi diye düşünüyoruz 25mbite kadar 250AKK 78tl galiba ama uydunetin hizmet kalitesi lokasyona çok bağlı diye korkuyoruz, şimdi burada okudum 7 gün içinde iptal olayını, o yüzden tekrar sıcak gelmeye başladı.

birde 25mbit 25AKK SOL var, 54tl yıllık kontratla, bunu da 3mbit sınırsız olarak düşünüyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Ozan Kar said:

4 yıldır SOL fiber kullanıyorum 20mbit 50AKK iki senedir de kontratsızdı geçen ay çaktırmadan %33 zam yapmışlar, 59tl olan paket 79tl olmuş!!! En azından ayda bir arıyorlardı şöyle şöyle paketimiz var diye kontrat istemiyorum diyip kapatıyordum şimdi 1 yıl kontrata razıyım ancak uygun paket sunmuyorlar... 50AKKde ancak 7-8 gün gidiyor.

Bende onu diyecektim size o yetmez diye :D Ne kötü ya ayın 20 günü akk ile yaşamak :( Şuan bayram günü size

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Bende onu diyecektim size o yetmez diye :D Ne kötü ya ayın 20 günü akk ile yaşamak :( Şuan bayram günü size

aynen, 20 gb gitmiş işte :D

Mert varken yetiyodu Mert az kullandığı içinde artık çok uzağız. 3mbit öldürmesede süründürüyo, 79a çıkmasa devam ederdik valla.

7 gün olayını teyit ettim, başvuruyorum şimdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 mbit yetmediğinde superonline'daki turbo butonu gibi nitro-nitro plus paketleri var veya ekstra kota alabiliyorsun sanırsam online işlemler'den, bir de ekstra gece tarifesi gibi bir şey var ona da bak, gece belirli saatler arasında indirdiklerin kotadan düşmüyor mesela, öğlen uyanan biri olarak o belki işine yarayabilir :D

AKK'siz isteniyorsa 100 kaat bayılıp 10/1 kullanılabilir, cloud kullanılacağı zaman da upload için nitro basılır, mis olur.

bir de uydunetin modem farklı onu da geri alıyorlarmış di mi?

docsis 2.0 mıydı 3.0 mıydı neydi

bir de uydunetin bizdeki modemi fazla kablosuzdan bağlanıldığında sapıtıyor onu da diyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 dakika önce, Mertcan Çelik said:

3 mbit yetmediğinde superonline'daki turbo butonu gibi nitro-nitro plus paketleri var veya ekstra kota alabiliyorsun sanırsam online işlemler'den, bir de ekstra gece tarifesi gibi bir şey var ona da bak, gece belirli saatler arasında indirdiklerin kotadan düşmüyor mesela, öğlen uyanan biri olarak o belki işine yarayabilir :D

AKK'siz isteniyorsa 100 kaat bayılıp 10/1 kullanılabilir, cloud kullanılacağı zaman da upload için nitro basılır, mis olur.

bir de uydunetin modem farklı onu da geri alıyorlarmış di mi?

docsis 2.0 mıydı 3.0 mıydı neydi

bir de uydunetin bizdeki modemi fazla kablosuzdan bağlanıldığında sapıtıyor onu da diyim

ekstra şeyler almak pahalıya geliyo.

o gece tarifesi çok süper bişey ama AKK bi kere dolduktan sonra gecede yavaş kalıyo yine. Yani bu sefer 50gbyi 15 günde bitirsen o olay 15 gün gece bi işe yaramıyo(muş).

modemi sen satın almış oluyosun 144tl. Utkucanın eski evden kalma varmış onu alıcak eski evden. Ama umarım 10mbit değildir.

fazla alet olayı sıkıntı bizde akşamları min 6 alet bağlı olur zaman zaman 8-10a çıkar o sayı.

25mbite kadar 250AKKye başvurdum, bakalım denicez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Ozan Kar said:

Onu alırlar heralde. 

kampanyada il abone olduğunda parasını ödemedin mi la, uydunette 12 yada 24 taksitle faturaya yansıtıyorlar alet senin oluyor diye biliom, fiberde de öyledir herhal

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Mertcan Çelik said:

kampanyada il abone olduğunda parasını ödemedin mi la, uydunette 12 yada 24 taksitle faturaya yansıtıyorlar alet senin oluyor diye biliom, fiberde de öyledir herhal

bilmiyom, bakıcam aktivasyon ödemişim ama modem filan yazmıyo faturalarda. Sözleşmeyi bulabilirsem bakıcam. SOLa sorduk başvurunca belli olur dedi.

SOL modem işini çözemedim. Taahhütnamede açıkça yazıyor modemi geri vericen diye ama onun hükmü bitti. Sözleşmede de kampanya sonrası iptaller için öyle bir madde yok, ama google amcaya sorunca milletten istemişler olarak görünüyor. Hoş benim sözleşmede cihaz kısmında birşey de yazmıyor, modem kısmıda işaretlenmemiş :D

Uydunette kutudan eve kadar olan kabloda çok etkiliyormuş, gelen eleman kutudaki ve evdeki sinyal seviyesini ölçebiliyomuş, gerekirse ordan kablo çektircem bide.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ozan Kar Fibernet modemi ne oldu geri mi aldılar duruyor mu?

bende boşta bir modem vardı bulursam vereyim istiyorsan. hatta 2 dane de eski router olması lazım da ne adaptörleri ne kendileri nerde bilmiyorum, zaten senle kısa bir lehim işim var ona geldiğimde bunu da hallederik istersen.

Bir de ben modem çok ısınıo kafayı yiyince üstüne fan koyuyorum mesela kendine biraz geliyor :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.